Aj keď sú výzvy pre Apple Watch zvyčajné prístupné všetkým používateľom a odmenou sú odznaky v aplikácii Aktivita, prípadne nálepky pre iMessage, technologický gigant niekedy pomocou nich nabáda aj vlastných zamestnancov k pohybu a športu. Presne tak to firma urobila aj tento mesiac vrámci výzvy „Close Your Rings Challenge / Zatvor svoje prstene“. Ak sa ju podarí zamesntnacom splniť, tešiť sa môžu s darčeka, ktorý sa nedá kúpiť.

Samotná výzva odštartovala už 1. júla 2022 a umožňuje zamestnancom spoločnosti Apple súťažiť v štvorčlenných tímoch. Spoločne sa teda môžu pokúšať uzatvárať kruhy aktivity počas celého mesiaca, pričom vo výsledku dostanú svoje vlastné bodové ohodnotenie.

A ak niektorí zamestnanci budú mať aspoň 1240 bodov, môžu sa tešiť na špeciálnu čiernu štvrťzipsovú športovú bundu s fitness krúžkom, ktorú nám ukázal portál Macrumors.

Fintess bunda, ktorú budú zamestnanci spoločnosti Apple dostávať za splnenie výzvy
Fintess bunda, ktorú budú zamestnanci spoločnosti Apple dostávať za splnenie výzvy (zdroj: Macrumors)

My už iba dodáme, že je škoda, že sa s podobnými výzvami nestretávame aj inde. Na strane druhej, toľko odmien, koľko by musela spoločnosť Apple svojim zákazníkom odovzdať by zrejme nedokázala po logistickej stránke zabezpečiť.

Dajte nám vedieť do komentára, či uzatvárate výzvy na Apple Watch aj vy alebo ich jednoducho ignorujete. Za nás je to vcelku zaujímavý spôsob, ktorý dokáže človek motivovať k pohybu. A ten je v dnešnej dobe pri sedavých prácach veľmi dôležitý.

Prečítajte si tiež  Apple Watch budú monitorovať príznaky Parkinsonovej choroby. Funkcia je už vo vývoji

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -