Spoločnosť Apple dnes vydala aktualizáciu operačného systému tvOS 15.6 – šiesty veľký update operačného systému tvOS, ktorý bol prvýkrát uvedený na trh ešte minulý rok v septembri. tvOS 15.6 prichádza viac ako dva mesiace po vydaní tvOS 15.5 a prináša niekoľko drobných vylepšení.

Novinku si môžete stiahnuť do Apple TV cez aplikáciu Nastavenia, keď prejdete do časti Systém > Aktualizácia softvéru. Majitelia Apple TV, ktorí majú povolené automatické aktualizácie softvéru, prejdú na operačný systém tvoS 15.6 automaticky.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 a iPhone 14 Pro: Cena, dizajn, výdrž batérie a všetky novinky, ktoré potrebujete vedieť

Aktualizácie systému tvOS od spoločnosti Apple sú zvyčajne menšieho rozsahu a zameriavajú sa skôr na opravy chýb, aktualizácie výkonu a drobné vylepšenia než na zásadné zmeny. Počas testovania beta verzie systému tvOS 15.6 neboli objavené žiadne nové funkcie, ktoré by sme mohli považovať za dôležité.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.