Dnes sme vás už informovali o tom, že Apple aktualizovalo iOS/iPadOS, watchOS a teraz dopĺňame aj tvOS. Konkrétne sme sa dočkali verzie 13.4.6, ktorá prináša opravy chýb a zabezpečenia tak, ako ostatné updaty.

Apple vydalo tvOS 13.4.6

Aj keď bol počet včerajších aktualizácii skutočne bohatý, ich obsah by sme mohli označiť skôr za „strohý“. Cupertinský gigant sa nezameral na žiadne novinky ani vylepšenia, ale skôr na opravy chýb a kvalitnejšie zabezpečenie.

Dočkal sa toho aj televízny router Apple TV, ktorý má doma pravdepodobne väčšina z fanúšikov spoločnosti Apple. Operačný systém prešiel na verziu 13.4.6 a podľa oficiálneho popisu aktualizácie zlepšuje už vyššie spomínanú bezpečnosť (tak ako ostatné včerajšie aktualizácie).

Je veľmi pravdepodobné, že novinku už máte vo svojom set-top boxe nainštalovanú. Pokiaľ je Apple TV pripojená na internet a zároveň v elektrickej sieti, zvykne sa aktualizovať sama.

Údaje ukazujú, že Apple TV je najlepším "set-top streamovacím zariadením", aké si môžete kúpiť
Apple vydalo tvOS 13.4.6
Prečítajte si tiež  Prečo sa Apple Watch nevolajú iWatch? Možno budete prekvapení
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.