Apple TV je produkt, ktorý si mnohí jablkoví fanúšikovia doslova zamilovali. Má perfektne spracované používateľské rozhranie vďaka systému tvOS. Jeho aktuálnu verziu označujeme číslom 13.4.8. Čo prináša posledný update?

Apple vydalo tvOS 13.4.8

Pokiaľ máte tento šikovný set-top box, nezabudnite na poslednú aktualizáciu. Tá sa vám možno nainštalovala aj automaticky na pozadí, ale dá sa to skontrolovať cez Nastavenia > Všeobecné > Aktualizácia systému. tvOS 13.4.8 popravde neprináša žiadne veľké novinky.

- Reklama -

Vývojári sa v tejto verzii zamerali predovšetkým na stabilitu systému, ktorá by mala byť už aj tak na veľmi vysokej úrovni. Novinka je dostupná pre Apple TV 4. generácie a Apple TV4K 5. generácie. Do komentára nám napíšte, či ste po inštalácii spozorovali nejaké zmeny (pokojne aj drobnosti, pretože práve o tých táto aktualizácia je)…

Údaje ukazujú, že Apple TV je najlepším set-top streamovacím zariadením, aké si môžete kúpiť
Apple vydalo tvOS 13.4.8. Čo prináša nová aktualizácia?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.