Keď spoločnosť Apple v roku 2022 uviedla na trh iPhone 14 Pro, jeho cena vyletela na Slovensku do závratných výšin. Ani to ale zákazníkom nebránilo, aby si toto zariadenie zaobstarali. Záujem bol zo začiatku dokonca taký veľký, že niekoľko mesiacov nebol iPhone 14 Pro dostupný. Od predstavenia smartfónu však prešlo dosť času a teraz ho môžete získať v pomerne významných zľavách.

Úplne nový iPhone 14 Pro Apple ponúka za 1 299 € čo nie je málo peňazí. Ak ale chcete na tomto zariadení slušne ušetriť, dnes vám ukážeme miesta, kde ho kúpite výrazne lacnejšie. Po kliknutí na tento odkaz zobrazíte ponuky štartujúce na cene už 1 094 €. Jeden z najlepších smartfónov sveta teda kúpite o viac ako 200 € lacnejšie a to sa určite oplatí.

Nemusíte snáď ani spomínať, že iPhone 14 Pro má špičkový procesor A16 Bionic, ktorý je vyrábaný 4 nm výrobným procesom. Tento čip prekonáva v oblastí výkonu aj najnovších konkurentov s Androidom, ktorí prišli na trh o pol roka neskôr. Zariadenie má tiež dokonalý displej s prvkom Dynamic Island a samozrejme trojicu fotoaparátov na zadnej strane s LiDAR skenerom, ktoré nie len krásne fotia ale aj natáčajú video. Čerešničkou na torte je potom neuveriteľná výdrž batérie, ktorá sa dá dosiahnuť aj so stále zapnutým displejom.

A ak by vám menší 6,1″ model nestačil, dnes máte svoj šťastný deň, pretože iPhone 14 Pro Max so 6,7″ displejom sa dá namiesto pôvodných 1 449 € kúpiť už od 1 216 €, čo si overíte tu. Na jeho nákupe teda ušetríte ešte krajších 233 € a tešiť sa môžete nie len z obrovského displeja ale aj akumulátora.

Nezabudnite na kvalitný kryt. Na Loopi ho kúpite lacno

Loopi banner reklama
REKLAMA

A ak by ste chceli na svoj nový iPhone kvalitný ekologický kryt, ktorý je vyrobený zo pšeničného plastu, pripravte si 9,99 € na stránke Loopi.sk. V ponuke je aj tradičný transparentný kryt za 14,99 €, ktorý patrí medzi najpredávanejšie produkty či tento istý kryt, ktorý je obohatený aj o MagSafe systém. Jeho cena je 19,99 €.

Veľkou výhodou nákupu na Loopi je, že zákazník môže zaplatiť nielen kartou, ale aj cez Apple Pay. Celý proces je vďaka tomu veľmi rýchly a hlavne bezpečný.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Garmin Forerunner 265 kúpite v zľave. Špičkové športové hodinky sa teraz oplatia
Môže ťa zaujímať
- Reklama -