Včera sme vás informovali, že Apple vydalo aktualizácie iOS/iPadOS 13.5 a iOS 12.4.7. Okrem toho však po ich boku predstavilo aj nové softvérové vylepšenie pre vašu Apple TV. Pokiaľ máte nastavené automatické sťahovanie aktualizácii, tvOS 13.4.5 sa už zrejme nachádza vo vašom zariadení.

Apple TV dostala aktualizáciu na verziu tvOS 13.4.5

Nová aktualizácia neprináša naoko nič nové (minimálne my sme nič nespozorovali). Apple už štandardne hovorí o oprave chýb a niekoľkých ďalších drobných vylepšeniach, ktoré si však zrejme ani nevšimnete. Napriek všetkému tu ale nastala jedna zmena, ktorá sa paradoxne netýka samotnej Apple TV.

- Reklama -

Hovoríme o domácom asistentovi HomePod (ktorý nie je na Slovensku taký rozšírený). Jeho operačný systém bol doteraz založený na iOS. To sa však zmenilo a Apple systém práve v tejto verzii prepracovalo tak, aby fungoval na platforme tvOS. Dôvody zatiaľ nepoznáme.

Akonáhle teda spoločnosť v následujúcom období aktualizuje Apple TV (repsketíve tvOS), vylepšenia by sa mal dočkať aj inteligentný reproduktor. Momentálne beží (tak isto ako set-top box) na verzii 13.4.5. Ak ste si všimli nejakú zmenu, vylepšenie alebo opravu chyby, ktorá vás na Apple TV trápila a jablková spoločnosť ju teraz vyriešila, napíšte nám do komentára. Radi článok doplníme…

Údaje ukazujú, že Apple TV je najlepším set-top streamovacím zariadením, aké si môžete kúpiť
Apple TV dostala aktualizáciu na verziu tvOS 13.4.5.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.