Druhá séria For All Mankind je dostupná na Apple TV+

Pokiaľ ste fanúšikmi vesmíru a máte radi zaujímavé príbehy, For All Mankind si nemôžete nechať ujsť. Na Apple TV+ ho považujem za jednu z najvydarenejších snímok, ktorá ma bavila od začiatku do konca.

Jeho prvá séria bola pútavá, akčná a hlavne originálna. Aj preto som sa nevedel dočkať druhej série, ktorej premiéra sa uskutočnila dnes, 19. februára 2021. Pilotný diel má názov „Všetko bude dobré“ a ďalšieho pokračovania sa dočkáme presne o týždeň, 26. februára.

Toto sci-fi sa pozerá na históriu z trochu iného pohľadu a snaží sa nájsť odpoveď na otázku, ako by to mohlo vyzerať, keby globálny vesmírny závod nikdy neskončil. Pochopiteľne to nie je každého šálka kávy, no ak máte radi takúto tematiku, For All Mankind nemôžete vynechať.

Druhá séria sa opäť pozrie na astronautov a inžinierov NASA spolu s ich každodenným životom a rodinami. Príbeh pokračuje v roku 1983, na vrchole studenej vojny medzi mocnosťami USA a ZSSR, kedy na obidvoch stranách stúpa napätie. V tomto bode sa len hodí doplniť, že prvá séria skončila v roku 1973.

Pokiaľ vás krátky náčrt zaujal, pozrite si celý trailer na YouTube nižšie. Napíšte nám do komentára, ako sa vám prvá séria For All Mankind páčila a či budete pokračovať v sledovaní ďalšej.

Spoločnosť Apple prináša pokračovania pilotných seriálov z platformy Apple TV+, medzi ktoré patrí aj For All Mankind. Dnes zdieľalo oficiálnu upútavku a tak isto dátum premiéry druhej série.
Prečítajte si tiež  Apple Vision Pro funguje aj so starými počítačmi Mac. Má to však jeden háčik
Môže ťa zaujímať
- Reklama -