Ted Lasso je nominovaný na cenu Zlatého glóbusu

Aj keď sa Apple TV+ rozbieha len veľmi pomaly, v skutočnosti je plná kvalitného obsahu, ktorý dokáže oceniť aj odborná porota. Niet sa čomu čudovať, že minuloročný seriál Ted Lasso získal nomináciu na Zlatý glóbus v kategórii „Najlepší televízny seriál“ v podkategórii „Hudobný alebo komediálny“.

Aby toho nebolo málo, nomináciou sa môže pýšiť aj hlavný predstaviteľ futbalového trénera, herec Jason Sudeikis, ktorý bude hodnotený v kategórii „Nejlepší herecký výkon v televíznom seriáli“. Ak ste videli Teda Lassa, určite nám dáte za pravdu, že si to právoplatne zaslúži.

Celý snímok sa točí okolo školského trénera amerického futbalu z Kansasu, ktorý bol nečakane vybratý, aby viedol profesionálny futbalový tím v Anglicku. Problémom je žiaľ to, že s klasickým futbalom nemá žiadne skúsenosti, no ku svojmu tímu si nájde cestu iným, veľmi svojským spôsobom.

Seriál sa hrdí mnohými pozitívnymi recenziami a hodnoteniami od divákov, ktorí si ho obľúbili natoľko, že Apple medzičasom začalo pripravovať tretiu sériu. Tento rok by sme sa mali dočkať druhého pokračovania.

Služba Apple TV+ získala niekoľko ďalších nominácií na Zlatý glóbus, ktorých výsledky sa dozvieme už 28. februára o 17:00 hodine tichomorského času. Udalosť bude vysielať televízna stanica CNBC.

Prečítajte si tiež  Zlatý Glóbus 2023: Vyhral seriál House of the Dragon a film The Fabelmans. Bez ocenenia skončil Avatar: Cesta vody
Môže ťa zaujímať
- Reklama -