Seriál SEE pravdepodobne netreba predstavovať nikomu z vás. Ide o jedno z pilotných a zároveň najlepších diel, ktoré sa na začiatku objavilo v službe Apple TV+ po boku The Morinng Show alebo For All Mankind.

Na druhú sériu sme čakali takmer dva roky. Tá prvá bola k dispozícii od novembra 2019. Baba Voss (Jason Mamoa) sa v nej ocitá v post-apokalyptickom svete, kedy celé ľudstvo príde o zrak. Všetko sa však v určitom okamihu zmení.

- Reklama -

Druhá séria bude mať 8 dielov a každý z nich si budete môcť pozrieť vždy v piatok. Prvá epizóda druhej série má 64 minút a už teraz je k dispozícii pre predplatiteľov Apple TV+.

Jej názov je „Bratia a Sestry“ a popis hovorí nasledujúce: „Baba sa vydá do nehostinného územia, aby hľadal Haniwu. Kráľovná Kane vysvätí nové hlavné mesto Payanov a urobí prekvapivé vyhlásenie

Trailer na druhú sériu si môžete pozrieť pod týmto textom. Tešíte sa?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.