Ešte včera sme vás informovali o tom, že populárny seriál z platformy Apple TV+, „The Morning Show“, bol vrámci tvorby druhej série pozastavený. Dnes sa dozvedáme, že nebol jediný. Firma „stopla“ natáčanie všetkých ostatných snímok, z dôvodu preventívnych opatrení po celom svete.

Tvorba všetkých seriálov pre Apple TV+ bola pozastavená.

Vyzerá to tak, že platforma Apple TV+ sa tak skoro nedočká vytúženého obsahu, ktorý na nej žalostne chýba. Apple na ňom postupne pracuje. Momentálne bolo v pláne vydanie niekoľkých nových seriálov a aj druhých sérii, už odvysielaných snímok. Ako sa ale zdá, tak skoro sa ich nedočkáme. Patria sem napríklad: „The Morning Show“, „Foundation“, „See“, „Lisey’s Story“, „Servant“, „For All Mankind“ atď…

- Reklama -

Dôvody sú samozrejme jasné. Nikto nechce aby sa niekto z tvorcov, alebo hlavných predstaviteľov nakazil ochorením COVID-19, ktoré sa momentálne veľmi rýchlo rozširuje, po celom svete. Počas natáčania ochorel aj legendárny herec Tom Hanks (v Austrálii). Apple urobilo preventívne opatrenia aj vrámci svojich kamenných pobočiek. Tie sú s výnimkou Číny po celom svete, od dnešného dňa oficiálne uzavreté.

Zatiaľ nie je jasné, kedy sa ich brány otvoria a ani to, kedy sa začne práca na vyššie uvedených dielach. K podobným opatreniam pristúpil aj populárny Netflix. Ten pozastavil práce konkrétne na 14 dní s tým, že sa tento dátum môže ešte predĺžiť. No a vzhľadom na to, ako práve postupuje pandémia, je veľmi pravdepodobné, že to bude trvať možno aj mesiac.

Na Apple TV+ sú dostupné nové diely k seriálom "SEE", "The Morning Show" či "For All Mankind".
Tvorba všetkých seriálov pre Apple TV+ bola pozastavená.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.