Spoločnosť Apple naďalej pokračuje v budovaní svojej streamovacej služby Apple TV+. Zdá sa, že osádzanie známych hercov do kvalitných príbehov sa zatiaľ veľmi dobre osvedčilo a preto prichádza novinka s názvom Spirited.

V nej sa objavia Will Ferrell, Ryan Reynolds a Octavia Specner, pričom pôjde o vianočnú komédiu, ktorá bude mať najskôr premiéru v kinách približne mesiac pred Vianocami (11. 11. 2022) a o týždeň neskôr (18. 11. 2022) dorazí aj na platformu Apple TV+. K dispozícii bude pre všetkých predplatiteľov.

- Reklama -

Spirited je inšpirovaný známym príbehom Vianočnej koledy od Charliesa Dickensa. Spoločnosť Apple ho opisuje nasledovne:

„Každý Štedrý večer si Duch Vianoc (Will Ferrell) vyberie jednu temnú dušu, ktorú navštívia traja duchovia a napravia ju. Túto sezónu si však vybral nesprávneho Scroogea. Clint Briggs (Ryan Reynolds) obracia karty proti svojmu duchovnému hostiteľovi, až kým Present nezistí, že prehodnocuje svoju vlastnú minulosť, prítomnosť a budúcnosť. Po prvý raz je „Vianočná koleda“ vyrozprávaná z pohľadu duchov v tomto veselom muzikálovom spracovaní klasického Dickensovho príbehu. Od režiséra Seana Andersa („Oteckovia“, „Instant Family“), s textom Seana Andersa a Johna Morrisa, s pôvodnými piesňami od držiteľov Oscara Benja Paseka a Justina Paula („La La Land“) a produkčnými číslami v choreografii Chloe Arnold („The Late Late Show with James Corden“) je toto moderné prerozprávanie sladkou a pikantnou sviatočnou lahôdkou.“

Pokiaľ vás námet oslovil, pozrite si jeden a pol minútový trailer, ktorý už služba Apple TV+ zverejnila. Tešíte sa na nový film?

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -