Spoločnosť Apple naďalej pokračuje v budovaní svojej streamovacej služby Apple TV+. Zdá sa, že osádzanie známych hercov do kvalitných príbehov sa zatiaľ veľmi dobre osvedčilo a preto prichádza novinka s názvom Spirited.

V nej sa objavia Will Ferrell, Ryan Reynolds a Octavia Specner, pričom pôjde o vianočnú komédiu, ktorá bude mať najskôr premiéru v kinách približne mesiac pred Vianocami (11. 11. 2022) a o týždeň neskôr (18. 11. 2022) dorazí aj na platformu Apple TV+. K dispozícii bude pre všetkých predplatiteľov.

Spirited je inšpirovaný známym príbehom Vianočnej koledy od Charliesa Dickensa. Spoločnosť Apple ho opisuje nasledovne:

„Každý Štedrý večer si Duch Vianoc (Will Ferrell) vyberie jednu temnú dušu, ktorú navštívia traja duchovia a napravia ju. Túto sezónu si však vybral nesprávneho Scroogea. Clint Briggs (Ryan Reynolds) obracia karty proti svojmu duchovnému hostiteľovi, až kým Present nezistí, že prehodnocuje svoju vlastnú minulosť, prítomnosť a budúcnosť. Po prvý raz je „Vianočná koleda“ vyrozprávaná z pohľadu duchov v tomto veselom muzikálovom spracovaní klasického Dickensovho príbehu. Od režiséra Seana Andersa („Oteckovia“, „Instant Family“), s textom Seana Andersa a Johna Morrisa, s pôvodnými piesňami od držiteľov Oscara Benja Paseka a Justina Paula („La La Land“) a produkčnými číslami v choreografii Chloe Arnold („The Late Late Show with James Corden“) je toto moderné prerozprávanie sladkou a pikantnou sviatočnou lahôdkou.“

Pokiaľ vás námet oslovil, pozrite si jeden a pol minútový trailer, ktorý už služba Apple TV+ zverejnila. Tešíte sa na nový film?

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Služba Apple TV+ hlási ďalší úspech. Exkluzívny obsah si vybojoval 4 nominácie ceny BAFTA
Môže ťa zaujímať
- Reklama -