Jablková filmovo-seriálová platforma sa opäť o niečo rozrastie. Spoločnosť Apple si objednala nový hraný seriál z populárnej série MonsterVerse. Cieľom je priniesť na Apple TV+ seriál Godzilla and Titans z produkcie spoločnosti Legendary Television.

Prečítajte si tiež  Pozrite si nový trailer k pripravovanému seriálu Severance z produkcie Apple TV+

Seriál bude pokračovať v príbehu filmov MonsterVerse, ako sú Godzilla a Kong: Ostrov lebiek z roku 2014. Očakáva sa, že seriál bude skúmať cestu rodiny za odhalením tajomstiev vládnej organizácie známej ako Monarch, ktorá hrá v sérii dôležitú úlohu.

O produkciu seriálu pre Apple TV+ sa postará dvojica Chris Black a Matt Fraction. Od reštartu MonsterVerse v roku 2014 boli uvedené štyri úspešné filmy. Posledným prírastkom bol mnohými očakávaná snímka Godzilla vs Kong. Dokopy filmy zarobili viac ako 2 miliardy dolárov.

Godzilla

Hoci sa Apple TV+ zameriava predovšetkým na vlastné originálne programy a filmy, spoločnosť investuje do populárnych značiek, aby bola platforma viac atraktívna pre potenciálnych predplatiteľov. V súčasnosti nie je jasné, kedy bude mať seriál premiéru, no čoskoro by sme sa o projekte mali dozvedieť viac.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach, kde nás sleduje dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -