Spoločnosť Apple nám predstavila štyri nové verzie iPhonu 14, ktorý vstúpi do predaja už čoskoro. Novinka z dielne technologického giganta stavila aj v roku 2022 na dizajn, ktorý nám Apple odhalilo ešte pri iPhone 12. So svojimi predchodcami má teda veľa spoločné a to si všimla aj dcéra zosnulého zakladateľa Apple.

Mladá dvadsaťštyriročná Eve Jobs zdieľala na svojej sociálnej sieti Instagram posmešný príspevok, ktorým reagovala na posledný výtvor od Apple. Na obrázku je zachytený starší muž, ktorý drží v rukách presne takú istú košeľu, akú má práve na sebe. Pravdepodobne ju dostal ako darček.

Fotografia je navyše doplnená výstižným textom, ktorý vystihuje myšlienky mnohých fanúšikov spoločnosti Apple po včerajšom evente: „Ja po dnešnom oznámení spoločnosti Apple, po ktorom upgradujem z iPhonu 13 na iPhone 14.“ 

Aj dcéra Steva Jobsa má teda evidentne pocit, že zmeny v oblasti dizajnu mohli byť aj väčšie a najmä lacnejší iPhone 14 / 14 Plus vyzerá úplne rovnako ako predchodca. Výnimkou je snáď iba ponuka farieb.

My ešte doplníme, že Eve Jobs sa narodila 9. júla 1998 a je najmladšia z troch detí zakladateľa a bývalého generálneho riaditeľa spoločnosti Apple. Steve Jobs zomrel 5. októbra 2011 po tom, čo dlhé roky bojoval s rakovinou pankreasu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Eve Jobs (@evejobs)

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Samsung Galaxy S23 sa môže vzdať tejto dôležitej funkcie, aby mohol konkurovať iPhonu 14 Pro Max. Ľudia ju nepotrebujú
Môže ťa zaujímať
- Reklama -