Spoločnosť Apple bola kedysi kritizovaná za to, že vo svojich zariadeniach používa dizajn, ktorý síce vyzerá dobre, no v praxi veľa nevydrží. Aj nevinný pád na zem znamenal pavučinu na displeji či zadnom skle, čo pochopiteľne netešilo používateľov.

Technologický gigant sa ale medzičasom zlepšil a na odolnosti popracoval. Dnes ponúka iPhone ploché hrany, ktoré vydržia viac ako zaoblené a takisto rôzne technológie, napríklad Ceramic Shield, ktoré zabraňujú rozbitiu displeja.

Čo sa ale stane, keď najnovší iPhone 14 Pro, ktorý sa na slovenskom trhu predáva od 1 289 € zhodíte z vysokého špirálovitého schodiska? Už len pohľad na tento pád nemusí robiť niektorým slabším povahám práve najlepšie.

7 iPhonov 14 Pro bolo otestovaných extrémne tvrdým spôsobom 

O to viac to platí, keď si uvedomíte, že známy youtuber TechRax nezhodil jeden, dva ale rovno sedem úplne nových iPhonov 14 Pro, ktoré tak otestoval tým najtvrdším možným spôsobom.

A prekvapenie na záver? Jeden z iPhonov hrozivý pád prežil iba s odreninami. To znamená, že sa na ňom nerozbilo ako predné, tak ani zadné sklíčko.

My vám ale aj tak odporúčame nosiť aspoň transparentný silikónový obal od Loopi, ktorý vaše zariadenie pri podobných nehodách čo možno najviac ochráni. Jeho zadná plastová časť nikdy nezožltne a viaceré ochranné prvky na zadnej kamere zabránia, aby sa vám poškodili objektívy.

To ako dopadlo zvyšných 6 iPhonov 14 Pro uvidíte vo videu pod týmto odstavcom.

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Apple nechce použiť USB-C v iPhone. Inžinier robotiky si ho sem však svojpomocne pridal
Môže ťa zaujímať
- Reklama -