O vianočnej reklame spoločnosti Apple na rok 2021 sme vám písali v tomto článku. O réžiu sa postaral herec a filmár Jason Reitman v spolupráci so svojim otcom Ivanom Reitmanom. Obaja sú nominovaní na Oscara.

Ako sme tiež spomenuli, tvorcovia používali výhradne techniku cupertinského giganta. Na nakrútenie jednotlivých záberov slúžil teda iPhone 13 Pro, ku ktorému boli pripojené rôzne hardvérové komponenty.

Spomenúť môžeme statív a filmárske technológie, ktoré sú potrebné na dosiahnutie tých najlepších výsledkov.

Instagram BannerPostprodukcia už prebiehala logicky v počítači a nie na mobilnom zariadení a keď sa pozriete na výsledok (nájdete ho na konci článku), určite nám dáte za pravdu, že nová vianočná reklama od Apple je naozaj vydarená.

Štáb profesionálov odviedol skvelú robotu 

Na to aby boli všetky zábery uspokojivé bolo pochopiteľne potrebné zamestnať celý štáb profesionálov, ktorí sa postarali o svetlo, zvuk, kostýmy ale aj rekvizity. A práve tie vás zrejme prekvapia.

Prečítajte si tiež  Takto vyzerá falošný iPhone 13 Pro Max. Používať by ste ho zrejme nechceli

Boli by ste povedali, že samotná chladnička je v nadľudskej veľkosti a že na jogurt, ktorý sa nachádza v niektorých záberoch sa dá pokojne aj sadnúť?

Viac vám už prezrádzať nebudeme. Pozrite si video pod týmto odstavcom a napíšte nám do komentára ako sa vám vianočná reklama a taktiež štýl, akým bola natočená páčila. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a reakcie.

https://youtu.be/JCzFO1dFF-k

https://www.youtube.com/watch?v=S5WaFx8rx54

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.