V súvislosti s vývojom nového iPhonu 15 sa už na internete objavujú koncepty, ktoré nám odhaľujú jeho možnú podobu. Autori sa väčšinou držia aktuálnych dizajnových trendov spoločnosti Apple. Teraz to tak, ale nebolo.

YouTube kanál #ios beta news zverejnil krátke video, na ktorom nám ukázal víziu iPhonu 15 s displejom aj vzadu. Ide o riešenie, ktoré môžeme poznať z niektorých konkurenčných Androidov a u používateľov sa teší veľkej obľube.

Ak človek položí zariadenie displejom smerom ku stolu, musí ho otočiť, aby sa dozvedel aktuálny čas, dátum, počet notifikácií a ďalšie. Jednoduchý malý a pokojne aj čiernobiely displej by tento problém vedel vyriešiť.

Celé by sa to navyše dalo urobiť veľmi elegantne, keby sa stal displej súčasťou zadného kamerového modulu, kde má iPhone umiestnené obrovské fotoaparáty.

Samozrejme, podobné dizajnové riešenie je v súčasnosti viac nereálne, ako reálne, no jeden nikdy nevie. Dajte nám vedieť do komentára, či sa vám tento nápad páči alebo by si zaslúžil iné spracovanie. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a názory.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  Odomykanie auta cez iPhone potvrdené v iOS 13.6. Poznáme detaily.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -