Trh s falošnými zariadeniami Apple tu vždy bol a určite aj vždy bude. Pozrite si perfektne video, ktoré vám ukáže to, aký zlý je falošný iPhone XR za 99$? Pozrite si toto video. Niektoré veci sa jednoducho oklamať nedajú.

Aký zlý je falošný iPhone XR za 99$? Pozrite si toto video.

Načali by sme asi tým, že samotný iPhone XR si vrámci USA môžete zakúpiť už za 749$, čo síce nie je najmenšia čiastka ale je aspoň veľmi priateľná a pre ľudí dostupná. No a hoci zariadenie neponúka špičkový OLED displej ako iPhone XS či XS Max, má edge-to-edge LCD verziu so 6,1″ a (často kritizovaným) ppi, ktoré je zrovnateľné s iPhonom 6,6S,7,8. Nie je to teda vôbec také zlé.

Pod jeho kapotou navyše tróni batéria s veľmi slušnou kapacitou, možnosť odomykania len pomocou pohľadu a skenovania tváre, výkonný procesor Apple A12 a ďalšie moderné technológie. Zabúdať by sme samozrejme nemali ani na perfektný fotoaparát, ktorý je síce len jeden ale zábery z neho sú mimoriadne profesionálne.

Napokon tu ale máme to najlepšie a to operačný systém iOS, ktorý si ide s hardvérom ruka v ruke. Výsledkom je teda jedno perfektné a funkčné zariadenie, ktoré poslúži svojmu majiteľovi roky. Prečo to ale nepokaziť a nekúpiť si na oko to isté za 99$, čo vlastne vôbec nefunguje rovnko? Tento YouTuber to skúsil a natočil o tom 16 minútové video, ktoré vám ukáže aký zlý môže byť telefón za túto sumu peňazí. Pohodlne sa preto usaďte a pozrite si, s čím žijú ľudia, ktorí si kupujú “fejky”.

ZDROJyoutube
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here