iOS 13 už poznáme prakticky viac ako 2 mesiace. Systém je v dlhodobom beta testovaní a o novinkách z neho si môžete prečítať tu. Dnes nás ale zaujíma iná otázka. Kedy bude vydaný iOS 13? Odpoveď možno poznáme vďaka nedávnemu úniku.

3iPhone 11 bude predstavený 10. septembra a do predaja príde 20. septembra.

Ak ste ešte nečítali náš článok o pravdepodobnom predstavení nového iPhonu a jeho následného uvedenia do predaja či predobjednávkach, mali by ste tak urýchlene urobiť. Do úvahy sme tu brali faktory z minulých rokov, ktoré nám “vypľuli” veľmi silné a pravdepodobné dátumy pre každú jednu udalosť.

Vďaka tomu vieme, že Apple predstaví nové modely zrejem už 10. septembra a do predaja by sa mohli dostať o 10 dní neskôr a teda 20. septembra. 13. septembra by mali prísť predobjednávky a tak nám tu ostáva ešte jeden dátum, ktorý nás veľmi zaujíma. Kedy príde iOS 13 pre všetkých? Ako sa ukazuje, aj na túto otázku dokážeme pomerne jednoducho odpovedať. Dátum by mohol spadať na 15-17. septembra. Na otázku prečo si odpovieme na ďalšej stránke.

Späť
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here