Spoločnosť Apple pracuje na nových verziách iPadu, ktoré budú mať oveľa vyšší výkon. V kuloároch sa však šepká, že výrobca pripravuje aj „gigantický“ model s oveľa väčším displejom, než na aký sme zvyknutí dnes. O koncept toho, ako by mohol vyzerať, sa teraz postaral youtuber TT Technology.

Ten na svojom kanáli demonštroval video, v ktorom odhalil svoju víziu iPadu Ultra. Zariadenie by malo zaujať výkonom, ale aj super-moderným dizajnom, ktorý kombinuje displej skoro bez rámčekov a extrémne odolný titánový rám. iPad Ultra by mal byť podľa dnešného konceptu určený predovšetkým pre profesionálnych používateľov.

V praxi to znamená, že by sa v jeho útrobách mohol skrývať procesor M3 Max, ktorým by boli vybavené aj najvýkonnejšie MacBooky Pro.

Rovnako by mal mať tento tablet obrovský, až 16″ OLED displej s mimoriadne kvalitným zobrazením a Dynamic Islandom vo vrchnej časti podobne, ako to má dnes iPhone 14 Pro, alebo iPhone 14 Pro Max.

Apple na podobnom iPade pracuje 

Autor videa tiež hovorí, že iPad Ultra by mohol podporovať najnovšiu Apple Pencil 3. generácie, no o tom, čo by toto príslušenstvo malo ponúkať oproti aktuálnej druhej generácie sa nezmieňuje.

A aj keď je nad svetlo jasné, že Apple 16″ iPad Ultra s procesorom M3 Max nevyrobí, nie je vylúčené, že sa v súčasnosti pripravuje podobný dizajn pre tablet, ktorý bude mať 14″ – 15″ displej a procesor M2 Pro, alebo M3. Naznačilo to už viacero únikov.

Pozrite si video pod týmto odstavcom a dajte nám vedieť do komentára, či by ste si takýto iPad kúpili. Tešíme sa na všetky vaše postrehy a názory.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple všetkých prekvapil: iPhone 15 Pro dokáže meniť farbu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here