Ani spoločnosť Apple nie je bezchybná a niektoré jej produkty majú rôzne nedostatky. Najnovšie používatelia hlásia, že ich iPhone 13 trpí na zvláštne sa chovajúcu obrazovku. Pokiaľ telefón nereštartujú, v podstate sa nedá normálnym spôsobom používať. Prvé prípady „ružového displeja“ sa objavili ešte v októbri minulého roka!

Istý používateľ vtedy zariadenie zaniesol na reklamáciu, pričom mu ho Apple vymenilo za druhý kus. Prešlo však len niekoľko týždňov a s rovnakými problémami sa ozvalo oveľa viac ľudí z rôznych končín sveta.

Zatiaľ čo niektorí zákazníci dostali nový iPhone, iní nemali toľko šťastia, pretože spoločnosť Apple medzičasom uviedla, že ide len o softvérovú chybu, ktorú opraví.

Pri prechádzaní akýchkoľvek informácií sa zatiaľ nepodarilo zistiť, čo presne tento problém spôsobuje, no zdá sa, že sa týka iba najnovšej „trinástej“ série iPhonov.

Repasovaný iPhone v TOP stave môžete mať vďaka ITya už za 149 € vrátane záruky!

iPhone 13 trpí na zvláštne sa chovajúcu obrazovku

iPhone pink screenSpoločnosť Apple zverejnila oznámenie o tom, že ide o softvérovú chybu ešte počas víkendu na sociálnej sieti Weibo. Dôvodom je zrejme to, že väčšina hlásení pochádza z Číny (kde je Weibo populárne). Technologický gigant vo svojom oficiálnom vyhlásení uviedol: „V hardvéri zariadenia sme nezaznamenali žiadne relevantné problémy, keďže táto situácia je spôsobená chybou systému.“

Apple zároveň odporúča všetkým poškodeným používateľom, aby si zálohovali svoje osobné údaje a nainštalovali najnovšiu dostupnú aktualizáciu. Po tom by sa s podobnými problémami už nemali stretávať. Uvidíme, ako to dopadne v praxi.

Prečítajte si tiež  Apple má v roku 2022 predstaviť najviac nových produktov vo svojej histórii

Ak ste spozorovali čokoľvek, čo by pripomínalo chybu ružového displeja, dajte nám vedieť do komentára. My v redakcii sme sa však s ničím takýmto nestretli…

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -