Ako píše Macrumors, podľa správ na Reddite, Twitteri a komunitných fórach podpory spoločnosti Apple hlásia používatelia z celého sveta problém, ktorý sa týka ich iPhonu po aktualizácii na iOS 16.1. Z času na čas sa stáva, že sa im náhodne odpája Wi-Fi sieť.

Na základe toho, čo používatelia zdieľajú vieme, že ich iPhony sa počas dňa pravidelne a niekedy náhodne odpojujú od Wi-Fi napriek tomu, že sa v ich prostredí vôbec nič nezmenilo. Ľudia si tiež všimli, že sa to stáva najmä vo chvíli, keď sú zariadenia v pohotovostnom režime – napríklad v noci.

Niektorí používatelia sa pokúsili resetovať všetky sieťové nastavenia, no tento postup sa ukázal ako neúčinný. Problémy s Wi-Fi sieťou sa po reštarte veľmi rýchlo vrátili.

Operačný systém iOS 16.1 bol vydaný minulý týždeň a je prvou väčšou aktualizáciou operačného systému iOS 16 od jeho pôvodného vydania v septembri. iOS 16.1 prináša používateľom viacero nových funkcií vrátane živých aktívít či zobrazenia percent batérie aj na modeloch „mini“ respektíve 11 / XR.

Spoločnosť Apple tiež tento týždeň začala beta testovanie iOS 16.2, ďalšej veľkej aktualizácie operačného systému, ktorej vydanie sa očakáva neskôr v novembri. Nie je jasné, či Apple plánuje vydať priebežnú aktualizáciu, ktorá by potenciálne riešila chybu Wi-Fi siete alebo tento problém vyrieši až veľkým updatom. Akonáhle ale budeme vedieť niečo nové, dáme vám samozrejme vedieť.

Na záver len chceme pripomenúť náš SvetApple bazár, v ktorom dnes nájdete viac ako 500 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here