Pokiaľ by sme mali vybrať jednu z najlepších funckii fotoaparátu na iPhone 11/11 Pro, určite by to bolo ťažké rozhodovanie medzi ultraširokouhlým objektívom a nočným režimom. V Cupertine to veľmi dobre vedia. Apple preto propagujú funkciu, pomocou ktorej oživíte aj fotografie, ktoré vznikli v absolútnej tme.

Apple na novom videu prezentuje nočný režim.

iPhone má dlhodobo jeden z najlepších fotoaparátov vrámci mobilných zariadení na svete. Ako ale poznáme Apple, na niektoré technológie si musíme počkať o čosi dlhšie ako u konkurencie. Výsledok však vždy stojí za to a väčšinou je ešte lepší. S touto funkciou to bolo v podstate rovnako. Kvalita nočného režimu sa nám ale veľmi páči a sme radi, že je súčasťou minimálne minuloročných modelov.

- Reklama -

Pokiaľ ste nevyskúšali, tak neviete. Ako ale môžete vyskúšať nočný režim, keď sa k zariadeniu neviete dostať inde ako v predajni (plnej svetla)? Musia vám stačiť reálne fotky, ktoré vás o realite presvedčia. Apple sa rozhodlo, že zoberie niekoľko záberov (aj takých, ktoré sme už poznali) a vytvorí spolu s nimi jednoduché video na YouTube.

Tvorba samotného snímku príliš drahá nebola, lebo firma „recyklovala“ už pred tým použité materiály. Napriek tomu je ale vydarené a my môžeme potvrdiť, že ak máte šikovné ruky, rovnaké fotografie, bez problémov nafotíte aj vy.

iphone 11 nočný režim
Apple na novom videu prezentuje nočný režim.

Samotná reklama má len 39 sekúnd, počas ktorých sa vám nočný režim odprezentuje viac ako dosť. Pokiaľ sa chcete presvedčiť o kvalitách tejto novinky v našej „malej recenzii“, môžete si pozrieť kliknutím na tento odkaz to, ako sme fotili počas bratislavskej bielej noci v uliciach s iPhonom 11 a iPhonom XS.

Tak isto vám odporúčame aj tento článok, ktorý vás trochu viac vtiahne do celej problematiky a poskytne vám 6 užitočných rád, vďaka ktorým budete fotenie v noci oveľa jednoduchšie. Ak teda máte iPhone 11 a 11 Pro, na čo ešte čakáte? Do komentára napíšte, či sa vám Night Mode páči alebo funkciu nepoužívate…

https://www.youtube.com/watch?v=a1-ibIspYbs
Môže ťa zaujímať
- Reklama -