Spoločnosť Apple by mala v najbližších hodinách zverejniť pozvánku na najočakávanejšiu tohtoročnú konferenciu, kde sa okrem iného predstaví aj iPhone 13 či Apple Watch Series 7. Šepká sa, že udalosť bude streamovaná online už 14. septembra o 19:00 hodine nášho času. Teraz to potvrdil aj britský operátor Sky.

Prečítajte si tiež  iPhone 13 exkluzívny únik: Pozrite sa na detaily, o ktorých sa zatiaľ nepísalo

Ten svojich zákazníkov začal lákať na doposiaľ neznámy produkt príspevkami na sociálnej sieti Twitter. Najskôr napísal „Myslíme si, že je čas dopriať si niečo nové.“ a neskôr spustil záhadnú registráciu. Vďaka nej môžu ľudia získať informácie z prvej ruky o „nadchádzajúcom oznámení“.

Hoci sa nikde nehovorí o spoločnosti Apple alebo o iPhone a Sky je opatrný aj so svojou grafikou, aby neporušil žiadne zmluvy, technologická verejnosť si už stihla vydedukovať, kam týmito tajomnými informáciami vlastne mieri.

Sky sa už chystá na iPhone 13

Na dodatočne vytvorenej internetovej stránke sa nachádza nápis „The next generation is about to land“ čo v preklade znamená, že ďalšia generácia sa chystá pristáť. Nižšie je potom uvedené nasledovné:

„Zaregistrujte sa a buďte prví, kto získa všetky informácie o nadchádzajúcom veľkom oznámení. Zaregistrujte sa do 14. septembra a získajte prístup k exkluzívnej ponuke Sky Mobile.“

Práve o 14. septembri hovoria aj všetci leakeri či analytici. V tento deň by sa mal svetu ukázať iPhone 13, Apple Watch Series 7 a tiež AirPods 3. generácie.

Ak to tak má naozaj byť, pozvánky budú zverejnené už čoskoro. Sledujte nás preto naďalej aby ste mali čerstvé informácie o všetkých novinkách!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJ9to5mac
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.