Technologický gigant z Cupertina zažil ťažké dva týždne po tom, čo na trh uviedol svoje nové operačné systémy iOS 15, iPadOS 15, tvOS 15 či watchOS 8 a zároveň začal predávať iPhone 13 a iPhone 13 Pro.

Novinky prinášajú množstvo chýb a nedostatkov, ktoré bude potrebné riešiť v priebehu najbližších dní či nanajvýš týždňov. No a jedno z najotravnejších pochybení, ktoré komplikovalo používanie zariadení počas pandémie COVID-19 opravuje priamo aktualizácia iOS 15.0.1.

Update funguje bez problémov

Pokiaľ sa vám nedarilo odomknúť iPhone pomocou inteligentných hodiniek Apple Watch na ruke, po aktualizácii na posledný cca 550 MB update sa to všetko zmení. Apple to uvádza jednak vo svojej poznámke a dokumente podpory a taktiež vám to môžeme potvrdiť z vlastnej skúsenosti.

Prečítajte si tiež  Aktualizované: Dá sa veriť leakerom a analytikom? Takto sa zvýšila ich dôveryhodnosť po predstavení nových MacBookov

Update sám o sebe nespôsobuje žiadne ďalšie komplikácie a jeho inštalácia prináša len benefity. Dá sa teda povedať, že ak ste prešli na iOS 15, následný update na iOS 15.0.1 už nemôže nič pokaziť (len mnohé opraviť).

Dajte nám vedieť do komentára, aké máte skúsenosti s iOS 15 vy a či ste si už stihli nainštalovať aktualizáciu na iOS 15.0.1, ktorá je k dispozícii od piatku.

Zaznamenali ste nejaké posuny smerom k horšiemu alebo len k lepšiemu (prípadne ste si nevšimli žiadnu zmenu)? Tešíme sa na všetky vaše postrehy a reakcie.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -