Už od septembrového vydania operačného systému iOS 17 sa používatelia sťažujú na rôzne chyby a nedostatky, s ktorými sa na svojich mobilných zariadeniach stretávajú. Čiastočne to vyriešilo niekoľko menších updatov vrátane jedného väčšieho s označením iOS 17.1 no nebudeme si klamať, že to stále nie je celkom ono.

Technologický gigant z Cupertina to vie tiež a preto koná. Jeho vývojári si pre všetky kompatibilné iPhony tentokrát pripravili aktualizáciu s označením iOS 17.1.1, ktorá síce nie je veľká no rieši niekoľko závažných nedostatkov a mala by tiež prispieť ku vyššej rýchlosti a stabilite operačného systému.

Ešte pred tým, než sa rozhodnete aktualizovať, svoje zariadenie si preventívne zálohujte, aby ste predišli akýmkoľvek problémom. Taktiež si na ňom urobte dostatok voľného miesta (vždy odporúčame aspoň 10 GB), aby sa softvér nainštaloval rýchlo a hladko.

Pokiaľ čítate článok o aktualizácii a stále ju v nastaveniach systému nevidíte, nezúfajte. Zvyčajne trvá niekoľko minút, kým ju spoločnosť Apple rozošle do približne miliardy podporovaných zariadení po celom svete. Treba teda zachovať trpezlivosť, určite príde rada aj na vás.

Toto všetko prináša iOS 17.1.1 

Táto aktualizácia obsahuje opravy chýb pre iPhone vrátane nasledovných:
  • Po bezdrôtovom nabíjaní modelov iPhonov 15 v niektorých autách mohlo v zriedkavých prípadoch dochádzať k strate dostupnosti Apple Pay a ďalších funkcií využívajúcich NFC.
  • Widget Počasie na zamknutej obrazovke nemusel správne zobrazovať sneženie.
Loopi
REKLAMA

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Podpora iMessage pre Windows je realitou. Android len ticho závidí
Môže ťa zaujímať
- Reklama -