Spoločnosť Apple ešte stále nevytvorila dostatočne dobrý operačný systém pre iPhone. iOS 16 má aj po početných aktualizácia problémy a potrebuje ďalšie vylepšenia na to, aby fungoval správne. Jedno z nich spoločnosť Apple zverejnila iba pred pár minútami.

Aj keď to vzhľadom na označenie vyzerá na drobné novinky, Apple v poslednej aktualizácii prináša opravu viacerých chýb. Svedčí o tom veľkosť samotného updatu, ktorý má na našom redakčnom iPhone 12 Pro Max cez 300 MB a nie iba niekoľko desiatok megabajtov.

Apple však bolo v oficiálnej poznámke ku aktualizácii relatívne stručné. Dozvieme sa z nej iba toľko, že vylepšilo kompatibilitu s operátormi a lepšie optimalizovalo detekciu nehôd na iPhone 14 Pro a iPhone 14 Pro Max. Možno už funkcii nebude vadiť, keď sa odveziete na horskej dráhe.

Každopádne, domnievame sa, že opráv je v skutočnosti o niečo viac. Podobné aktualizácie zvyknú prinášať aj bezpečnostné záplaty, o ktorých sa zas až tak veľa nehovorí. Viac informácií sa teda dozvieme až neskôr.

Táto aktualizácia prináša dôležité aktualizácie bezpečnosti a nasledovné vylepšenia pre iPhone:

  • Vylepšená kompatibilita s bezdrôtovými operátormi.
  • Optimalizácie funkcie Detekcia nehôd na iPhone 14 a iPhone 14 Pro.

Informácie o bezpečnostnom obsahu aktualizácií Apple softvéru nájdete na stránke: https://support.apple.com/kb/HT201222

Dajte nám vedieť do komentára, či už iOS 16.1.2 používate a ak áno, aký z neho máte pocit. Je stabilnejší ako iOS 16.1.1 alebo nie? Tešíme sa na všetky vaše postrehy a názory.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Nebojte sa, AirPods Max sa vám bez obalu nevybijú
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here