Pred pár minútami sme zverejnili správu, že spoločnosť Apple vydala novú aktualizáciu pre svoje mobilné zariadenia. Operačný systém iOS 15.3 síce vo svojom mene nesie dôležité označenie, no novinky sa skrývajú skôr v opravách chýb a v lepšom zabezpečení.

No a keďže iPadOS 15.3 v podstate z tohto operačného systému vychádza, asi vás neprekvapí, že jeho príchod je rovnakým sklamaním. Ak však chcete zostať v maximálnom bezpečí, určite s jeho inštaláciou neváhajte.

Repasovaný iPhone v TOP stave môžete mať vďaka ITya už za 149 € vrátane záruky!

Ako nainštalovať iPadOS 15.3? Je to úplne jednoduché! 

Update vyvoláte manuálne tak, že prejdete do Nastavenia > Všeobecné > Aktualizácia softvéru > Stiahnuť a nainštalovať. Takisto ale môžete počkať, kým vás systém vyzve sám za pomoci automatických aktualizácií (pokiaľ ich máte aktívne).

A tak ako vždy, aj v tomto prípade vám vrelo odporúčame, aby ste si zálohovali všetky svoje dáta a osobné údaje. Pokiaľ by náhodou nastali problémy (čo je však vysoko nepravdepodobné), ľahko sa vrátite späť.

Ak ste si už iPadOS 15.3 nainštalovali, dajte nám vedieť do komentára, ako ste s ním spokojní. Sme zvedaví na všetky vaše postrehy a reakcie.

Takto iPadOS 15.3 opisuje spoločnosť Apple

iPadOS 15.3 obsahuje opravy chýb a aktualizácie bezpečnosti pre iPad a odporúča sa pre všetkých užívateľov.

Informácie o bezpečnostnom obsahu aktualizácií Apple softvéru nájdete na stránke: https://support.apple.com/kb/HT201222

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Prečítajte si tiež  Apple práve vydalo iPadOS 14.4 pre všetky podporované iPady
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.