Už sme si tak nejako zvykli na to, že Apple predáva aj repasované výrobky. Je to bežné pri Macoch ale aj pri iPhonoch. Dnes majú používatelia (predovšetkým v krajinách kde je Apple Store) mimoriadne dobrú ponuku. iPhone XS si môžu kúpiť za cenu modelu 11. Určite sa to oplatí!

Apple predáva repasovaný iPhone XS od 699$

Jablková spoločnosť práve začala na svojich internetových stránkach ponúkať repasované iPhony XS a XS Max v rôznych kapacitách, farbách a veľkostiach. Zariadenia boli predstavené ešte v roku 2018 a napriek tomu, že majú slabší procesor môžu niekoho osloviť viac ako iPhone 11. Dôvod je ten, že majú podstatne kvalitnejší displej, ktorý navyše ešte podporuje starý dobrý 3D Touch.

64 GB iPhone XS Silver môžete získať už za príjemných 699$, čo je ponuka, ktorá by sa nemala odmietať. Tento telefón stál v USA ako nový 999$. Po repase je samozrejme v takom stave, že na ňom nenájdete žiadne známky používania. Okrem vonkajších dielov je vymenená aj batéria.

iPhone XS max
Apple predáva repasovaný iPhone XS od 699$ – svetapple.sk

Pokiaľ sa pýtate, prečo Apple prišlo s ponukou až teraz, odpoveď je celkom logická. Muselo počkať kým prejdú Vianoce aby urobila dobré predaje s modelmi 11 a 11 Pro. Na týchto produktoch má omnoho lepšiu maržu.

Nakoľko sa ale obdobie šialenstva spojeného s nakupovaním skončilo, treba urobiť výhodnú ponuku, ktorá oslovi ľudí. No a tu ju máme. Samozrejme cenové relácie sú v tomto prípade rôzne. Za iPhone XS Max Silver s kapacitou 256 GB zaplatíte 929$ (čo je tiež veľmi slušné). Model Max s 512 GB potom stojí potom najviac 1099$.

Výhodou týchto výrobkov nie je len to, že sú prakticky ako nové. Na všetky predané modely tiež platí celoročná záruka spoločnosti Apple. Používateľ k ním navyše dostane aj nedotknuté príslušenstvo v zafóliovanej krabičke. Pokiaľ by sa teda vyskytol akýkoľvek problém, Apple vám telefón do 12 mesiacov vymení alebo vám vráti peniaze. Išli by ste niekedy do takéhoto repasovaného produktu alebo radšej nakupujete nové zariadenia bez zľavy? Napíšte nám do komentára.

iPhone XS max
Apple predáva repasovaný iPhone XS od 699$ – svetapple.sk
Prečítajte si tiež  Apple Campus 2, ako je na tom nové sídlo spoločnosti?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here