DigiTimes dnes ohlásili jednu veľmi zaujímavú správu o tom, že spoločnosť Apple niekedy v polovici tohto roka predstaví 3 nové iPhony. Ide o veľmi zaujímavú správu vzhľadom na to, že tradičné predstavovanie najnovších iPhonov býva niekedy počas septembra. Navyše sa objavuje 4″ iPhone, žeby predsa?

V polovici roka a tri modely?

DigiTimes vydalo novú správu o tom, že spoločnosť Apple pripravuje nové iPhony, ktoré uzrú svetlo sveta už v polovici tohto roka. Táto správa hovorí konkrétne o troch nových modeloch a to 4,7″ iPhone 6S, 5,5″ iPhone 6S Plus a nakoniec 4″ iPhone 6C. Najzaujímavejší je azda posledný z ponuky, ktorý by mohol dostať hw aj dizajn z iPhonu 6, no všetko by to ponúkal vo veľkosti iPhonu 5/5S. Toto riešenie by bolo veľmi rozumné najmä pre ženy, ktorým už môže robiť väčšia uhlopriečka iPhonu 6 mierny problém. Takisto sa mnohí sťažovali na to, že Apple neostal pri menšom displeji, vzhľadom na to, že toto riešenie bolo naozaj praktické aj z hľadiska veľkosti celkovej veľkosti iPhonu, ktorý sa naozaj všade zmestil. Sme teda zvedaví, čo nám to Apple predstaví.

- Reklama -

Každopádne si nemyslíme, že spoločnosť Apple predstaví nové iPhony v polovici tohto roka ale skôr v septembri tak ako to je zvykom už niekoľko rokov. Prečo? Apple ešte stále nenasýtil trh s iPhonmi 6 a bolo by naozaj hlúpe teraz predstaviť nový model. Keby Apple predčasne predstavilo nové iPhony, pravdepodobne by mohlo utrpieť značné straty, čo činovníci v spoločnosti určite nechcú. Nie je teda jasné, či sa DigiTimes dostalo k pravdivým informáciam, to sa ukáže až časom, každopádne netreba brať tieto informácie ako záväzné vzhľadom na to, že nie sú ničim podložené!

5,5", 4,7" a 4" - svetapple.sk
5,5″, 4,7″ a 4″ – svetapple.sk

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.