Len včera ste si mohli pozrieť na našej stránke prvú recenziu Magic Keyboard za cenu 399€. Apple spolu so spustením predaja vydalo milú reklamu, ktorá ukazuje použitie spolu s iPadom Pro 2020 v praxi.

Nová reklama na iPad Pro a Magic Keyboard

Apple vie robiť skutočne perfektné, jednoduché a vizuálne atraktívne reklamy. Firma vás v nich nezahltí množstvo informácii, ktoré vás pravdepodobne aj tak veľmi nezaujímajú. Ukáže vás skôr to, čo jej produkty dokážu a ako perfektne fungujú. Dnes sa môžete pozrieť na novú reklamu na iPad Pro 2020 spolu s klávesnicou Magic keyboard, ktorá vyvolala vo svete diskusiu kvôli svojej vysokej cene.

Nová reklama sa nazýva „Float“ a je skutočne jednoduchá. Namiesto človeka tu môžeme vidieť farebného vtáčika, ktorý oblieta iPad a zdôrazňuje jeho detaily v spojení s unikátnym systémom zatvárania,otvárania a nakláňania zariadenia. V pozadí hrá príjemná pesnička „Dream Girld, od autorky Anna of the North.

Jedná sa o minútový a naozaj jednoduchý spot, ktorý je však veľmi milý a pekne spracovaný. Ak by sme si kupovali nový iPad Pro, bola by to presne tá reklama, ktorú by sme chceli vidieť, aby nám ho predala. Čo si o nej myslíte vy?

https://youtu.be/nnZeDt2c8Yo
Prečítajte si tiež  WhatsApp prinesie novinku, ktorou iMessage disponuje už roky. Pripravte sa na animovaných avatarov
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.