Apple malo ešte tento rok, či možno začiatkom toho budúceho predstaviť zatiaľ najväčší iPad v histórii, ktorý zvykneme označovať aj prívlastkom Pro. Medzi jeho prednosti by mal patriť predovšetkým výkon, obrovský displej, či kvalita spracovania, ktorá je pri iPadoch vždy na úplne inej úrovni, ako v prípade konkurencie. Je dokonca možné, že nahradí dnešný iPad mini!

Meškanie

Nový iPad Pro by mal byť najväčším, no zároveň najlepším iPadom, aký kedy spoločnosť predstavila. Jeho produkcia sa mala začať ešte koncom tohto roka na výrobných linkách v továrni Foxconn, no problém nastal vtedy, keď začal byť enormný záujem o nové iPhony. Tie totiž Apple vôbec nestíha vyrábať a namiesto iPadu Pro sa zvýši práve produkcia týchto smartfónov. Ide o celkom logické stanovisko, keďže aj samotný CEO Tim Cook potvrdil, že najväčšie zisky má jeho spoločnosť práve z predaja nových iPhonov!

Tim Cook: iPhony 6 plus sa nestíhajú vyrábať
Tim Cook: iPhony 6 Plus sa nestíhajú vyrábať! – svetapple.sk

Kedy bude predstavený väčší iPad?

Pokiaľ má byť teda výroba presunutá na neznámo, kedy bude vlastne nový iPad predstavený? No, špekulovalo sa o prvom či druhom štvrťroku 2015, ale aj to sa zdá analytikom, ako nereálne. Takmer všetci sa totiž predpokladajú, že Apple predstaví 12,2″ tablet možno až pri predstavovaní iPadu Air 3. Vychádzajú z informácie o začatí výroby až v druhej polovici 2015!

ipad-pro-cover2

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.