Jablková spoločnosť si dlhodobo zakladá na tom, že je dôležité učiť mladých ľudí novým veciam. Apple spolu so 100cameras vzdelávali študentov v tom ako fotiť na iPhone 11. 100% výťažok zo získaných financií putoval komunitným partnerským organizáciám.

Apple spolu so 100cameras vzdelávali študentov v tom ako fotiť na iPhone 11!

iPhone 11/11 Pro dokázal za 10 dní predaja dosiahnuť fantastické výsledky. Najpredávanejší bol ale aj tak model XR.
iPhone 11 má výborný fotoaparát – svetapple.sk

Na záver roka 2019 sa Applu podarilo urobiť jednu zaujímavú spoluprácu s neziskovou organizáciou 100cameras. Tá sa dlhodobo zameriava na to aby učila mladých ľudí v oblasti fotografie.

- Reklama -

Počas tejto „akcie“ rozdalo 100cameras iPhony 11 od Applu študentom Chicagskej DRW College Prep. Pomocou tohto zariadenia potom mohli študenti vytvárať fotografie a vzdelávať sa v novej oblasti.

Hlavným cieľom neziskovej organizácie bolo v tejto iniciatíve naučiť študentov, aby dokázali vyrozprávať svoj príbeh o dospievaní v Chicagu formou fotografie.

Príbehy sú to, čo dnes najlepšie predáva. Vzdelávanie toho ako ich môže človek „vyrozprávať“ má teda zmysel. Mladí ľudia získali cenné skúsenosti, vďaka ktorým sa môžu v budúcnosti presadiť vo svojom živote.

Ako uviedla Angela Popplewell, jedna zo spoluzakladateľov 100cameras, študenti boli doslova nadšení z toho, že mohli používať na fotenie nový iPhone 11. Boli veľmi prekvapení najmä z výsledkov, ktoré dokázal vytvoriť režim portrét či ultraširokouhlý objektív. Podľa Angely sa väčšine študentov podarilo „skutočne zacyhtiť svoj uhol pohľadu“. To bolo aj cieľom celého projektu.

Fotografie si môžete kúpiť

Apple spolu so 100cameras vzdelávali študentov v tom ako fotiť na iPhone 11! - svetapple.sk
Apple spolu so 100cameras vzdelávali študentov v tom ako fotiť na iPhone 11! – svetapple.sk

100cameras vyhotovené fotografie vyberá a následne ich ponúka na predaj v tlačenej podobne na svojich internetových stránkach. Základný rozmer fotografie je pri tom 8×10. Cena je 29,99$. Ak by ste chceli túto fotografiu vo väčšom formáte, 11×14 cena by bola vyššia, 39,99$.

100% z výťažku týchto peňazí sa následne vracia späť k miestnym komunitným partnerským organizáciám, ktoré projekt 100cameras navštevujú. Pekná myšlienka no nie? Pokiaľ si pozriete stránku tejto nezávislej organizácie, nájdete tam fotografie z najrôznejších miest z celej USA. Netýka sa to teda len Chicaga.

iPhone 11 môže fotoaparátom prekvapiť

iPhone 11 a iPhone SE 2 sa postarajú o úspešný začiatok budúceho roka. - svetapple.sk
iPhone 11 má fantastické šošovky fotoaparátu – svetapple.sk

V USA kúpite iPhone 11 za naozaj dostupnú cenu. V základnej 64 GB verzii stojí len 699$. Pri tom ale ponúka skutočne veľa a oplatí sa nad ním pouvažovať. Dostanete veľký displej s príjemným zobrazením, dobrú výdrž baterky a tiež kvalitné fotoaparáty.

Oba majú rozlíšenie 12 Mpx avšak s tým rozdielom, že jeden je ultraširokouhlý a druhý je obyčajný (širokouhlý). Absentuje tu len „teleobjektív“, ktorý je potom súčasťou prémiovejšieho modelu 11 Pro. Nám to ale nevadí a myslíme si, že všetko dôležité máte už v tomto základnom balíčku za rozumné peniaze.

iPhone 11 okrem iného podporuje aj prepracovaný nočný režim. Našu recenziu z Bratislavy si môžete pozrieť tu. Netreba zabúdať ani na technológiu Deep Fusion, vďaka ktorej budú detaily ešte ostrejšie. Pokiaľ zvažujete s akým foto-mobilom začať, iPhone 11 bude dobrá voľba. Dostanete v jednom balíčku aj operačný systém iOS a to už je skutočne lukratívna ponuka.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.