Nie je to tak dávno, čo sme kritizovali odolnosť iPhonov od spoločnosti Apple. Stačil totiž drobný a nevinný pád smerom na tvrdý podklad a pavučina alebo oderok bol na svete. V Cupertine si to ale uvedomili a aj preto začali na kvalite svojich zariadení pracovať. Dnes patrí iPhone 13 medzi najodolnejšie zariadenia na trhu a Apple sa tým rado chváli. Aj preto firma zverejnila nové reklamy, v ktorých túto výhodu zdôrazňuje.

Na jej YouTube kanáli pribudli dve nové videá, v ktorých je hlavným účinkujúcim práve iPhone 13. Na snímkach je zachytené napríklad to, ako toto zariadenie zvláda striekajúci vodu alebo aký je odolný jeho displej, ktorý je pokrytý špeciálnou ochranou Ceramic Shield.

V prvej reklame s názvom „Shake“ vystupuje pes počas horúceho slnečného dňa, pričom sa ponorí do bazéna, potom vylezie, pristúpi k majiteľke a všetku vodu strasie na jej iPhone 13.

Prečítajte si tiež  iPhone 14 a iPhone 14 Pro: Cena, dizajn, výdrž batérie a všetky novinky, ktoré potrebujete vedieť

V druhej reklame s názvom „Edge“ je iPhone 13 položený na stole v byte, keď zrazu príde nový hovor, zariadenie zavibruje a spadne na podlahu. Viac si môžete pozrieť vo videách pod týmto odstavcom.

https://youtu.be/fsf8LsLt960

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -