V Apple skrátka vedia ako sa robí marketing na úrovni. Nie je totiž dôležité prezentovať technické parametere produktov ale zákazníci oveľa viac oceňujú keď vidia, čo tieto produkty dokážu v praxi. No a presne preto vznikla séria videí s názvom „Everyday Experiments“.

V nej môžete pozorovať niekoľko vydarených scén, ktoré často pripomínajú zábery natočené na profesionálne kamery za tisíce eur. Autori však v skutočnosti používajú len hardvér od Apple čím sa snažia demonštrovať jeho schopnosti a taktiež povzbudiť používateľov ku určitej kreativite.

- Reklama -

Profesionálne zábery za pomoci iPhonu 13

Najnovší diel „Everyday Experiments“ nesie názov „Hollywood at Home“ a to už samo o sebe naznačuje o čo vlastne pôjde.

Profesionálni filmári zobrali najnovší iPhone 13 a rozhodli sa natočiť automobilovú naháňačku, v ktorej sa však stretávajú iba autá na ovládanie.Všetky zábery boli následne upravené za pomoci filtrov v aplikácii iMovie a finálny klip je skutočne brilantný.

V druhej časti videa sa potom môžete pozrieť na kúzelnú krajinu s potravinami, miniatúrnymi figúrkami a hlavne skvelú prácu nového Cinematic režimu, ktorý má k dispozícii každý iPhone 13. Po zhliadnutí výsledky si zrejme poviete len „wow“.

Posledná štvrtá časť videa potom ukazuje, že ak chcete natočiť napínavý film o príšerách, pomôcť vám môže niekoľko kartónových krabíc, trochu papiera a jeden domáci miláčik. Všetko stačí následne zostrihať, pridať temnú atmosféru a o zábavu s deťmi máte počas nedeľného večera postarané.

Pozrite si video pod týmto odstavcom a napíšte nám do komentára, ktorá z troch časti sa vám najviac páčila. Za nás to bola určite tá druhá…

https://youtu.be/sbKUz3TN4m4

Môže ťa zaujímať
- Reklama -