Spoločnosť Apple sa preslávila vďaka fantastickým fotoaparátom a kamerám, ktoré sú súčasťou jej mobilných zariadení. iPhone 14 Pro Max sa dlhodobo drží medzi TOP 10 najlepšie fotiacimi smartfónmi na svete podľa rebríčka DxOMark a nie je to žiadna náhoda. Technologický giant z Cupertina to samozrejme veľmi dobre vie a preto to využíva v praxi.

Apple je preslávené tým, že svoje reklamy natáča trochu iným spôsobom, ako väčšina jeho konkurentov. Namiesto toho, aby v nich prezentovala zariadenie a jeho technologické funkcie, poväčšine sa stretávame skôr s lifestyle formou, v rámci ktorej vidíme, čo s týmto zariadením dokážete vytvoriť v praxi.

Najnovšia reklama na iPhone 14 Pro bola podľa technologického giganta zachytená čisto len na toto zariadenie. Firma síce priznáva, že použila aj softvér na úpravu záberov a nejaké to pomocné príslušenstvo, no keby sme vám nepovedali, že dve a pol minútový spot bol natočený na iPhone, pravdepodobne by vás to ani nenapadlo. Úroveň spracovania je totiž extrémne vysoká.

Reklama bola nahratá na turecký YouTube kanál a môžete sa v nej kochať krásami Istanbulu počas akčnej naháňačky medzi dvoma skateboardistami a políciou. Jej názov je „The Great Escape“ a výsledok pôsobí ako od skúsených filmárov.

iPhone 14 Pro sa v čase uvedenia na trh predával za 1 299 €, avšak dnes ho po kliknutí na tento odkaz viete získať už od 999 €. Tak na čo ešte čakáte?

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Najlepšie komediálne seriály na Netflixe. Týchto 10 príbehov si nemôžete nechať ujsť
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here