Operačný systém iOS sa už dlhšiu dobu testuje aj vo verzii 13.4. Apple v tejto aktualizácii ponúka množstvo zmien a vylepšení, ktoré určite ocení každý používateľ. Medzi hlavné výhody patrí aj lepšia optimalizácia pre staršie iPhony 6S a SE. Tie si so súčasnou verziou nevedú príliš dobre. Pozrite sa na to, kedy bude predstavená.

Vieme kedy Apple vydá iOS 13.4. Máme oficiálne informácie.

Pôvodne sme odhadovali, že by sme sa iOS 13.4 mohli dočkať niekedy počas týchto dní. Napokon sa tak ale nestalo, a Apple namiesto toho predstavilo nové produkty, ako iPad Pro, Mac mini či MacBook Air. To však neznamená, že sa na nový mobilný operačný systém (a tiež na všetky ostatné systémy) zabudlo. Firma dnes formou tlačovej správy prezradila, kedy bude dostupná finálna, plná verzia pre všetkých používateľov.

Apple uvádza, že si iOS 13.4 budeme môcť nainštalovať už 24. marca. Samotná aktualizácia by mala byť dostupná vo večerných hodinách. Okrem toho, by firma mala vydať aj iPadOS 13.4, tvOS 13.4, macOS 10.15.4 a watchOS 6.2. Čo sa týka noviniek, tak v tomto prípade sa dočkáme napríklad univerzálnych nákupov, medzi jednotlivými platformami, vynovenej aplikácie mail pre iOS, možnosti odomykať auto, pomocou CarKey a veľa iného.

Máme nové informácie ohľadom služby CarKey v iOS 13.4.
iOS 13.4 by mal ponúknuť možnosť odomykania auta, pomocou telefónu – svetapple.sk

Ako sme však avizovali, Apple sa v tomto update bude zameriavať predovšetkým na samotnú stabilitu, rýchlosť a vplyv na výdrž batérie systému. Inými slovami, ešte stále nie úplne dokonalá kompatibilita, by mala byť dotiahnutá do štádia, kedy bude vyhovovať aj štandardom samotnej jablkovej spoločnosti.

Určite sami dobre viete (predovšetkým ak vlastníte staršie zariadenie), že iOS 13 má v sebe plno chýb ešte aj dnes, tieto by mali byť v novej verzii určite vyriešené. Držíme palce, nech sa to konečne podarí. Tešíte sa na update? Ostaňte s nami, o všetkom vás budeme informovať medzi prvými!

iOS 13.4
Vieme kedy Apple vydá iOS 13.4. Máme oficiálne informácie.
Prečítajte si tiež  HomeOS - všetko, čo o ňom zatiaľ vieme
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.