Aktualizácia iOS 13.5 a iPadOS 13.5 je tu s nami už nejakú tú dobu. Prešlo dosť času na to, aby sme mohli posúdiť, či je stabilná alebo nie. Okrem jedenej medializovanej chyby s aplikáciami, sme zatiaľ nezaznamenali väčšie problémy. Ako sa však ukazuje, niektorí používatelia majú iný názor. ZDNet dnes označil tento update za “toxické peklo chýb”.

Nový iOS 13.5 je vraj “toxickým peklom chýb”.

Nový update používame v redakcii na štyroch iPhonoch. Jedná sa o model X, XS, 11 a 11 Pro (5,8″). Napriek tomu, že boli všetky zariadenia okamžite aktualizované (pár hodín po vydaní iOS 13.5), do dnešného dňa sa u nás neobjavili žiadne chyby, nad ktorými by sme sa museli pozastaviť.

Nezaznamenali sme ani avizované problémy s otváraním aplikácii, ktoré malo mnoho našich čitateľov (dokonca aj na iných verziách, takže išlo zrejme o chybu na serveroch Apple). Napriek tomu však zriedkavo sledujeme negatívne komentáre k tejto aktualizácii, ktoré sa týkajú predovšetkým zvýšenej spotreby batérie a takisto nestability systému.

iOS 13.5 obsahuje závažnú chybu. Niektoré aplikácie nejde otvoriť, iné zase padajú.
iOS 13

Dnes im venovala pozornosť aj redakcia ZDNet, ktorá uvádza, že používatelia sa ne neustále sťažujú. Život im okrem iného strpčuje aj prehrievanie, ktoré však nie je pri iPhone ničím výnimočným. Ako uvádza autor článku, chyby sa netýkajú len starších modelov, ako je to zvykom. Problémy pociťujú aj novšie zariadenia, ako napríklad vlajková loď, iPhone 11 Pro Max z roku 2019.

- Reklama -

Nakoľko sme nezaznamenali nič z vyššie uvedených faktov, prosíme vás, aby ste nás formou komentára informovali o tom, ako je na tom iOS 13.5 u vás. Nezabudnite dopísať aj názov zariadenia, na ktorom ho používate a tiež, či bola predošlá aktualizácia stabilnejšia alebo nie. Budeme radi za každý poznatok…

Nový iOS 13.5 je vraj "toxickým peklom chýb". Pociťujete problémy aj vy?
Nový iOS 13.5 je vraj “toxickým peklom chýb”. Pociťujete problémy aj vy?
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

12 KOMENTÁRE

  1. 6s problém s pregrievanim spotreba batérie dokonca mi blbne jas displeja (tipujem ze reakcia telefónu na vysokú teplotu) plus sa mi extrémne dlho nabíja telefón

  2. 13.5. XS Max v prípade, že mám zapnutý prenos hudby cez BT a pozerám video napríklad v app youtube a niekto mi volá, nevypne zdroj pod hovorom. To znamená, že počas celého telefonátu pokračuje zdroj v prehrávaní a to v internom repro, takže volaná osoba nepočuje skoro nič. Stalo sa to 3 z 5 krát. Dúfam, že 13.5.1. to fixne.

    • Ja mám problém že keď mi niekto vola na whats up ako skupinový hovor tak mobil len zvoní ale neukáže sa na obrazovke že niekto vola ale toto robí už dlho. Ďalej sa mi stalo že keď som volal s niekym a došla mi správa tak som počul keď som mal telefón pri uchu jak to za zacingalo hrozné mi to vadí.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here