iOS 14.4 a iPadOS 14.4

Testovanie nekončí ani tesne pred Vianocami. Niekoľko dní po vydaní aktualizácií iOS 14.3 a iPadOS 14.3, ktoré priniesli službu Apple Fitness+, podporu pre slúchadlá AirPods Max, fotenie v ProRaw (iPhone 12) a mnoho iného, prichádza iOS 14.4 a iPadOS 14.4 v prvej beta verzii určenej pre verejných testerov.

Pokiaľ patríte to tohto programu, aktualizácie si môžete nainštalovať už dnes, a to prostredníctvom Apple Beta Software Program. Zatiaľ nie je úplne jasné, čo iOS 14.4 a iPadOS 14.4 prinášajú.

Samotné beta verzie sú v tejto chvíli k dispozícii iba niekoľko minút. Predpokladá sa ale, že tu Apple opravilo chyby, vylepšilo výkon a taktiež výdrž batérie.

Aktualizované: Medzičasom sa už objavili informácie o tom, že update prináša nové zvukové, vizuálne a haptické efekty pri prenose skladby z HomePodu mini na iPhone 11 alebo iPhone 12 (vďaka U1 Wideband čipu).

Ak sa radíte do Public Beta Programu spoločnosti Apple, alebo iOS 14.4 (prípadne iPadOS 14.4) testujete iným spôsobom, napíšte nám do komentára, ako vám aktualizácia funguje a či ste s ňou spokojní. Budeme radi za každý váš názor a postreh.

Prečítajte si tiež  Návod: Nainštalujte si iPadOS 15 už teraz!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.