iOS 14.4 a iPadOS 14.4

Testovanie nekončí ani tesne pred Vianocami. Niekoľko dní po vydaní aktualizácií iOS 14.3 a iPadOS 14.3, ktoré priniesli službu Apple Fitness+, podporu pre slúchadlá AirPods Max, fotenie v ProRaw (iPhone 12) a mnoho iného, prichádza iOS 14.4 a iPadOS 14.4 v prvej beta verzii určenej pre verejných testerov.

Pokiaľ patríte to tohto programu, aktualizácie si môžete nainštalovať už dnes, a to prostredníctvom Apple Beta Software Program. Zatiaľ nie je úplne jasné, čo iOS 14.4 a iPadOS 14.4 prinášajú.

Samotné beta verzie sú v tejto chvíli k dispozícii iba niekoľko minút. Predpokladá sa ale, že tu Apple opravilo chyby, vylepšilo výkon a taktiež výdrž batérie.

Aktualizované: Medzičasom sa už objavili informácie o tom, že update prináša nové zvukové, vizuálne a haptické efekty pri prenose skladby z HomePodu mini na iPhone 11 alebo iPhone 12 (vďaka U1 Wideband čipu).

- Reklama -

Ak sa radíte do Public Beta Programu spoločnosti Apple, alebo iOS 14.4 (prípadne iPadOS 14.4) testujete iným spôsobom, napíšte nám do komentára, ako vám aktualizácia funguje a či ste s ňou spokojní. Budeme radi za každý váš názor a postreh.

- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

2 KOMENTÁRE

  1. iPhone xs max – po aktualizácii mobil seká. Pri prezeraní hocičoho funguje normálne a zrazu začne sekať ako keď máte 1% zostatok batérie. Čiže benefit žiaden iba spomalený telefón ?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here