Repasovaný iPhone 11, iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max

Či už ste alebo nie ste fanúšikom repasovaných produktov, v rámci predaja môžu byť takéto iPhony veľmi atraktívne. Firma ich starostlivo kontroluje a mení všetky súčiastky, ktoré sú opotrebované. Týka sa to samozrejme aj akumulátora so 100% zdravím.

 

Balenie je v princípe rovnaké, ako pri novom kuse a obsahuje to isté príslušenstvo. Pochopiteľne, po nových ekologických zmenách tu už v prípade iPhonu 11, iPhonu 11 Pro a iPhonu 11 Pro Max nenájdete nabíjací 5/18W adaptér a ani káblové slúchadlá EarPods. V roku 2019 (v čase uvedenia na trh) tu ešte boli.

Pokiaľ vás zaujíma cenové zvýhodnenie, to sa pohybuje na úrovni 100-170$ (v závislosti od modelu a verzie). Na všetky repasované produkty platí ročná medzinárodná záruka a takisto si môžete priplatiť za program Apple Care+.

Ako už asi tušíte, repasované zariadenia sa v súčasnosti dajú kúpiť len na území USA, no časom sa rozšíria aj do ďalších krajín. Na Slovensku sa k nim z oficiálnej distribúcie zrejme nedostanete, avšak stále môžete využiť alternatívnu ponuku spoločnosti Itya.sk, kde nájdete široké portfólio modelov.

Napíšte nám do komentára, aké máte skúsenosti s repasovanými produktmi od Apple a či nákup takéhoto zariadenia stojí za príjemnú zľavu, ktorá je k dispozícii. Budeme radi za všetky vaše postrehy.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.