Okolo jablkovej spoločnosti sa toho točí skutočne veľa. Neprejde 24 hodín, aby sa na internete neobjavíila informácia avizujúca ďalší krok, nový model prípadne akvizíciu, ktorou sa kompetentní zaoberajú. Dnes si Apple zaregistrovalo v datábáze Euroázijskej ekonomickej komisie 9 nových iPhonov.

9 záhadných iPhonov

Najnovší krok cupertinského giganta môžeme hodnotiť ako mierne záhadný. V následujúcom období očakávame len 4 nové modely (iPhone 12). Napriek tomu si však do databázy Euroázijskej ekonomickej komisie zapísalo 9 zariadení. O tieto zaujímavé zistenia sa postarala spoločnosť MySmartPrice, v spolupráci so stránkou MacRumors.

https://dizajnovepodlahy.sk/virtualna-predajna/?utm_source=svetapple.sk&utm_campaign=appleglass
reklama

Výpis dát samozrejme neoznačuje jednotlivé zariadenia podľa názvu. Všetky sú zapísané len vrámci kódu. Jedná sa o modely A2176, A2172, A2341, A2342, A2399, A2403, A2407, A2408 a A2411. Ako už asi tušíte, z týchto čísel je veľmi ťažké vyčítať, o čo sa presne jedná.

Na druhej strane ale môžeme predpokladať, že si firma napĺňa databázu aj do budúcnosti. Tak isto sa môže jednať iba o 4 iPhony, ktoré však budú dostupné vo viacerých verziách, v závislosti od regiónu (to sa nám zdá ako veľmi nepravdepodobné).

Podľa zdroja informácii sú zariadenia s označením A2176 a A2172 buď dve lacnejšie verzie iPhonu 12 (5,4″ a 6,1″) alebo dve drahšie verzie s označením „Pro“ (6,1″ a 6,7″). Vo všetkých prípadoch sa pri nich uvádza operačný systém iOS 13, no my už dnes vieme, že do predaja prídu s iOS 14. Aby toho nebolo málo, Apple si do databázy zaregistrovalo aj Mac s označením A2330. Ten údajne beží na macOS 10.15 Catalina. Blízka budúcnosť vyzerá veru zaujímavo. Uvidíme, čoho sa dočkáme v realite. Prvé „ovocie“ bude mať premiéru už na WWDC 2020.

Apple zaregistrovalo v datábáze Euroázijskej ekonomickej komisie 9 nových iPhonov.
Apple zaregistrovalo v datábáze Euroázijskej ekonomickej komisie 9 nových iPhonov.
Prečítajte si tiež  Aktuálne: iCloud má problémy. Nemusia vám fungovať iMessage.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.