iPhone 12 mini a iPhone 12 Pro Max v predaji

Spustenie predajov nových iPhonov je veľká akcia. Jedná sa o najpredávanejší a najobľúbenejší produkt z celej ponuky technologického giganta. V niektorých pobočkách Apple Store sa nachádzajú fotografi, ktorý všetko dokumentujú. Ani v roku 2020 to nebolo ináč a firma sa pochválila množstvom spokojných zákazníkov prostredníctvom tlačovej správy.

Záujem bol obrovský a to aj napriek pandémii, ktorá sťažovala „fyzický nákup“. V obchodoch Apple Store platia prísne opatrenia (počet ľudí, meranie teploty, rúška, atď) a niekde sa dokonca ani nedostanete. Všetko závisí od tamojšej epidemiologickej situácie, pričom výrobca nabáda k online nákupom.

- Reklama -

Následujúce fotografie pochádzajú z unikátnej predajne v Singapore, ktorá bola otvorená len niekoľko mesiacov dozadu a tiež zo Sydney.

Ako môžete vidieť sami, zákazníkov je tu mnoho a v ich rukách sa vyskytujú tmavé krabice iPhonu 12 Pro Max. Počet záberov je v porovnaní s inými rokmi o niečo skromnejší, no opäť za to môže ochorenie COVID-19.

iPhone 12 mini a iPhone 12 Pro Max sa zaradili do ponuky k štandardnému iPhonu 12 a iPhonu 12 Pro len tento piatok, 13. novembra. Na Slovensku zažili štart predajov všetky štyri verzie a vyskúšať si ich môžete na ktorejkoľvek pobočke autorizovaného predajcu m:zone.

Do komentára nám napíšte, či ste už iPhone 12 videli naživo, a ak áno, ako na vás pôsobil nový hranatý dizajn, a ktorú veľkosť/farbu by ste si vybrali vy.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJ9to5mac
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.