Aktuálna situácia na trhu je pre Slovákov veľmi nepriaznivá. Z dôvodu poklesu hodnoty eura voči doláru Apple v Európe zdražuje všetky svoje produkty.

Teraz sa to dotklo aj najmenšieho iPadu mini z roku 2021. Našťastie však existujú obchody, kde sa zatiaľ ceny nezvýšili. Musíte, ale konať rýchlo.

- Reklama -

8,5″ tablet bol doposiaľ dostupný za cenu od 549 € za 64 GB verziu a za 719 € za 256 GB. Pokiaľ ste chceli podporu 5G, za základ ste zaplatili 719 € a za vyššiu pamäť až 889 €. To sa, ale teraz mení.

Na základe našich zdrojov sa nám podarilo zistiť, že iPad mini bude stáť u slovenských resellerov už čoskoro oveľa viac než predtým. Základná 64 GB verzia bude začínať na hranici 649 € (+ 100 €) a vyššia 256 GB verzia až 849 € (+ 130 €). Ak budete chcieť navyše model s podporou 5G siete, zaplatíte 849 €, respektíve 1 049 €. Najlacnejší iPad mini na Slovensku nájdete tu.

Ak teda chcete iPad mini za rozumné peniaze, radšej na nič nečakajte. Ceny by sa mali dvihnúť v priebehu dnešného dňa, takže momentálne máte poslednú šancu na nákup zariadenia za rozumnú sumu.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -