Aktuálna situácia na trhu je pre Slovákov veľmi nepriaznivá. Z dôvodu poklesu hodnoty eura voči doláru Apple v Európe zdražuje všetky svoje produkty.

Teraz sa to dotklo aj najmenšieho iPadu mini z roku 2021. Našťastie však existujú obchody, kde sa zatiaľ ceny nezvýšili. Musíte, ale konať rýchlo.

8,5″ tablet bol doposiaľ dostupný za cenu od 549 € za 64 GB verziu a za 719 € za 256 GB. Pokiaľ ste chceli podporu 5G, za základ ste zaplatili 719 € a za vyššiu pamäť až 889 €. To sa, ale teraz mení.

Na základe našich zdrojov sa nám podarilo zistiť, že iPad mini bude stáť u slovenských resellerov už čoskoro oveľa viac než predtým. Základná 64 GB verzia bude začínať na hranici 649 € (+ 100 €) a vyššia 256 GB verzia až 849 € (+ 130 €). Ak budete chcieť navyše model s podporou 5G siete, zaplatíte 849 €, respektíve 1 049 €. Najlacnejší iPad mini na Slovensku nájdete tu.

Ak teda chcete iPad mini za rozumné peniaze, radšej na nič nečakajte. Ceny by sa mali dvihnúť v priebehu dnešného dňa, takže momentálne máte poslednú šancu na nákup zariadenia za rozumnú sumu.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  iPhone 12 je geniálny telefón pre každého. Po zľave je mimoriadne dostupný
Môže ťa zaujímať
- Reklama -