Spoločnosť Apple sa už dlhé roky pokúša o dosiahnutie revolúcie v oblasti mobilných kamier a v poslednom iPhone 13 Pro sa jej to úspešne podarilo. Zariadenie disponuje viacerými softvérovými a hardvérovými vylepšeniami, ktoré môžu používatelia zúžitkovať v každodennom živote.

Je nám jasné, že každý majiteľ iPhonu 13 Pro zrejme nebude natáčať amatérske filmy, videoklipy alebo zábavné príspevky na sociálne siete. Na strane druhej, pokiaľ sa o to niekto pokúsi, môže sa dopracovať k výbornému výsledku.

Dôkazom je aj trojica reklám od spoločnosti Apple, ktoré zdôrazňujú to, čo všetko dokáže najnovší iPhone 13 Pro. Videá boli natočené práve na toto mobilné zariadenie, no pokiaľ by ste o tom nevedeli, možno by vás to ani nenapadlo. Sú skrátka vynikajúce.

Reklamy sa zameriavajú na nové funkcie kamery 

Technologický gigant sa tu snažil upozorniť na novú funkciu filmového režimu, ktorej súčasťou je aj preostrovanie z osoby na osobu podobne – ako sme na to zvyknutí v portrétnom režime pri fotení.

Tento efekt sa dá navyše upravovať aj v post-produkcii, čo je obrovským plusom pre dosiahnutie čo možno najlepšieho výsledku.

Prečítajte si tiež  Video: Pozrite sa na vývoj a mini recenziu každého iPhonu od roku 2007 do roku 2021

Medzi ďalšie prednosti zadnej kamery potom môžeme zaradiť aj výbornú prácu v zhoršených svetelných podmienkach a taktiež možnosť využívať až 3x optický zoom.

Repasovaný iPhone v TOP stave môžete mať vďaka ITya už za 149 € vrátane záruky!

https://youtu.be/lJ3Vu8INg8U

https://www.youtube.com/watch?v=JZk88UGFay4

https://www.youtube.com/watch?v=nuACd3xTXNM

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach, kde nás sleduje dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -