Ako iste viete, iPhone 12 Pro si dnes môžete zaobstarať v štyroch samostatných farebných prevedeniach. Ide o striebornú, čiernu, zlatú a tmavomodrú. Každý z týchto odtieňov má niečo do seba a každý si nájde svoju klientelu. Apple chce ísť ale ďalej.

Ako uvádza Forbes, odvolávajúci sa na Cnet a internetový obchod Peng Phones, iPhone 13 Pro a iPhone 13 Pro Max môže mať skutočne ružový odtieň.

Nepôjde o sýtu farbu, ktorú by sme mohli očakávať skôr na dostupnejších verziách ale má ísť o elegantne bledo ružovú, ktorá bude pripomínať ružovo-zlatú farbu z minulosti. Tú si môžete pamätať napríklad z iPhonu 6S alebo iPhonu 7 pod označením Rose Gold.

Výborný krok, ktorý niektoré dámy donúti zaplatiť viac

Z nášho pohľadu sa jedná o výborný krok, ako si získať na stranu sofistikovanejšieho modelu dámske publikum. Je preukázateľné, že aj farba a materiály rozhodujú o tom, či si kúpime dostupnejšie alebo drahšie zariadenie.

Na záver už iba doplníme, že iPhone 13 sa predstaví pravdepodobne v septembri 2021 a do predaja vstúpi niekedy v októbri 2021. Ak sú tieto špekulácie pravdivé, predpokladáme, že zákazníci sa môžu tešiť na päť samostatných farieb, ktoré budú na výber.

Aktuálna ponuka odtieňov sa teda nezmení ale iba obohatí o ďalší, ružový. Napíšte nám do komentára, čo si o tom myslíte vy.

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -