Spoločnosť Apple každým rokom posúva hranice schopností svojich mobilných zariadení. Fotoaparáty majú čoraz viac funkcií a kvalita záberov sa neporovnateľne zlepšuje. Súvisí to aj s dokonalou stabilizáciou obrazu, ktorú v roku 2020 ešte zlepšil iPhone 12 Pro Max. Môžeme sa za to poďakovať technológii Sensor Shift OIS (optická stabilizácia senzora).

iPhone 13 ProAko uvádzajú analytici z taiwanskej publikácie DigiTimesv roku 2021 to bude ešte lepšie. Dodávateľské reťazce už pracujú na výrobe optickej stabilizácie senzora pre väčšie množstvo zariadení a nebavíme sa o produktoch s operačným systémom Android.

- Reklama -

Priamo z Cupertine dokonca mala prísť požiadavka, aby výrobcovia zvýšili kapacity o 30 % až 40 %, nakoľko sa očakáva silný dopyt po telefónoch iPhone.

Veľmi podobná informácia sa pôvodne objavila ešte v januári 2021, no teraz bola doplnená o zistenie, že nový iPhone 13 konečne smeruje ku hromadnej produkcii. Zatiaľ sa pracuje len na komponentoch a k montáži dôjde neskôr. V porovnaní s minulým rokom sa ale eliminoval približne 1-2 mesačný časový sklz.

iPhone 13 alebo iPhone 12S?

Úniky sa objavujú každý deň, pričom ich autori spomínajú rôzne názvy zariadenia. Častejšie sa stretávame s pojmom iPhone 13, avšak z času na čas leakeri hovoria aj o iPhone 12S.

iPhone 13Z tohto môžeme usúdiť, že samotné Apple ešte nemá úplne jasno v tom, ako bude zariadenie vo finále nazývať – no v našej redakcii sa prikláňame k “S”-kovému názvu. Viac nám prezradí až čas.

Napíšte nám do komentára, ktorý názov by ste preferovali vy.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -