Už dlhodobo vás informujeme o produkte, ktorý mal byť predstavený minulý rok, no žiaľ sa tak nestalo. Tým produktom je iPad Pro, ktorý by našiel svoje uplatnenie medzi grafikmi, v školách či v rôznych iných podnikoch. Tento produkt by mohol byť naozaj dôležitým a zdá sa, že ho Apple predstaví niekedy počas tohto roka!

Tak predsa!

Aj napriek tomu, že sme spomínané zariadenie počas roka 2014 nevideli, stále je tu pomerne veľká pravdepodobnosť, že ho uvidíme niekedy počas 2015. Špekuluje sa o prvej polovici roka, no nie je vylúčené ani klasické, októbrové predstavovanie iPadov. Jasné je však minimálne to, že pre Apple je predstavenie iPadu Pro naozaj veľmi dôležité. Totiž predaje iPadu výrazne klesajú a v Cupertine sú nútení predstaviť niečo, čo by to mohlo eliminovať. Práve tým by mohol byť 12″ tablet.

- Reklama -

Novinky od Nowhereelse.fr

Tento Francúzky web nám pomerne často prináša informácie o Jablkových produktoch, ktoré sú pravdivé a vo finále súhlasia s tým, čo predstavuje Apple. Posledný únik, ktorý sa objavil na stránkach webu vraj pochádza priamo z Foxconnu a vyobrazuje prototyp tohto tabletu. Stránka tvrdí, že fotografia pochádza od veľmi dôveryhodného zdroja. Na zábere môžme vidieť iPad Pro z hornej strany, na ktorej sa okrem klasických tlačidiel nachádzajú aj reproduktory, čo nám naznačuje, že tablet ponúkne obojstranné stereo. Podľa nowhereelse.fr bude tablet naozaj tenký (6,9 či 7,5 mm) a jeho displej ponúkne 12″ s vysokým rozlíšením. Tak čo si o tomto produkte myslíte vy? 🙂

iPad Pro - svetapple.sk
iPad Pro – svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.