Spoločnosť Apple predstavila iPhone 12 Pro a iPhone 12 Pro Max len pred dvoma týždňami. Tieto zariadenia nahrádzajú minuloročné vlajkové lode iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max. Teraz máte poslednú šancu na nákup staršej generácie. Skladové zásoby sa míňajú.

Dopredaj iPhonu 11 Pro a iPhonu 11 Pro Max

Po 13 mesiacoch používania iPhonu 11 Pro (5,8″) môžem len potvrdiť, že sa jedná o skvelé zariadenie, ktoré bude aktuálne aj o niekoľko rokov. V porovnaní s predchodcom si polepšilo v každej oblasti a som presvedčený, že pre mnohých našich čitateľov bude stále zaujímavé.

Ponúka nádherný displej s vysokou kvalitou zobrazenia, 3 šošovky fotoaparátu na zadnej strane, príjemný dizajn s exkluzívnymi materiálmi a v neposlednom rade aj výkonný čip A13 Bionic + väčší akumulátor.

Výdrž batérie je výrazne lepšia oproti iPhonu XS alebo iPhonu X. Podľa posledných zverejnených informácií by mohol poraziť aj nástupcu, iPhone 12 Pro. Tomu sa znížila kapacita o cca 231 mAh. Pred vynesením finálneho verdiktu si však počkajme na reálne testy…

- Reklama -

Ak vás zaujal najnovší model, samozrejme že vás nemá zmysel presviedčať na ten starší. Pokiaľ ale hľadáte špičkový smartfón a nechcete platiť vysoké čiastky za najnovšiu generáciu, tá predošlá bude rozumnou voľbou. Okrem výhodnejšej ceny (o cca 150€) získate aj 18W adaptér a slúchadlá EarPods v balení.

Ceny iPhone 11 Pro

Ceny iPhone 11 Pro Max

No a pre všetkých ostatných, ktorí si robia zálusk na iPhone 12 Pro, autorizovaný predajca m:zone ho bude naskladňovať medzi prvými. Stačí si len vybrať model, kliknúť na položku “Mám záujem” a vyplniť všetky potrebné údaje. Firma vás už bude kontaktovať a informovať o ďalšom postupe (kvôli predobjednávkam). Výhodou je aj nákup na splátky (24 mesiacov bez navýšenia) a výkup starého zariadenia.

- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here