Spoločnosť Apple predstavila iPhone 12 Pro a iPhone 12 Pro Max len pred dvoma týždňami. Tieto zariadenia nahrádzajú minuloročné vlajkové lode iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max. Teraz máte poslednú šancu na nákup staršej generácie. Skladové zásoby sa míňajú.

Dopredaj iPhonu 11 Pro a iPhonu 11 Pro Max

Po 13 mesiacoch používania iPhonu 11 Pro (5,8″) môžem len potvrdiť, že sa jedná o skvelé zariadenie, ktoré bude aktuálne aj o niekoľko rokov. V porovnaní s predchodcom si polepšilo v každej oblasti a som presvedčený, že pre mnohých našich čitateľov bude stále zaujímavé.

Ponúka nádherný displej s vysokou kvalitou zobrazenia, 3 šošovky fotoaparátu na zadnej strane, príjemný dizajn s exkluzívnymi materiálmi a v neposlednom rade aj výkonný čip A13 Bionic + väčší akumulátor.

Výdrž batérie je výrazne lepšia oproti iPhonu XS alebo iPhonu X. Podľa posledných zverejnených informácií by mohol poraziť aj nástupcu, iPhone 12 Pro. Tomu sa znížila kapacita o cca 231 mAh. Pred vynesením finálneho verdiktu si však počkajme na reálne testy…

Ak vás zaujal najnovší model, samozrejme že vás nemá zmysel presviedčať na ten starší. Pokiaľ ale hľadáte špičkový smartfón a nechcete platiť vysoké čiastky za najnovšiu generáciu, tá predošlá bude rozumnou voľbou. Okrem výhodnejšej ceny (o cca 150€) získate aj 18W adaptér a slúchadlá EarPods v balení.

Ceny iPhone 11 Pro

Ceny iPhone 11 Pro Max

No a pre všetkých ostatných, ktorí si robia zálusk na iPhone 12 Pro, autorizovaný predajca m:zone ho bude naskladňovať medzi prvými. Stačí si len vybrať model, kliknúť na položku “Mám záujem” a vyplniť všetky potrebné údaje. Firma vás už bude kontaktovať a informovať o ďalšom postupe (kvôli predobjednávkam). Výhodou je aj nákup na splátky (24 mesiacov bez navýšenia) a výkup starého zariadenia.

Prečítajte si tiež  Apple v novej reklame ukazuje, ako sa dá využiť akčný režim v iPhone 14 Pro. Padne vám z toho sánka
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.