Technológie sa vyvinuli do takého štádia, že vytvoriť smartfón pod vlastnou značkou už nie je nič výnimočné. Takéto zariadenia majú k dispozícii dokonca aj spoločnosti, ktoré s vývojom elektroniky nemajú nič spoločné. Na jednom kúsku teraz pracuje aj Coca-Cola a prostredníctvom sociálnej siete Twitter ukázala, ako bude vyzerať. Jeho dizajn je presne taký, ako by ste očakávali. Téme sa venoval portál GSMarena.

Hľadáte kvalitný transparentný kryt pre svoj iPhone? Na Loopi.sk ho nájdete. V ponuke je za skvelú cenu a zaplatiť zaň môžete rýchlo a bezpečne cez Apple Pay. (reklama)

Je nutné spomenúť, že prvý smartfón od spoločnosti Coca-Cola je aktuálne vo vývoji a firma na ňom spolupracuje so známym čínskym výrobcom mobilných zariadení. Jeho dizajn bude podľa renderu zverejneného nižšie na oko obyčajný no obohatí ho známy nápis limonády, ktorý sa bude nachádzať v zadnej časti. Každý skrátka bude vedieť, že máte v ruke Coca-Cola Phone.

Celý produkt je v tejto chvíli zabalený v rúšku tajomstva, no vďaka fotografii vieme, že smartfón od spolčonosti Coca-Cola dostane dve šošovky fotoaparátu v zadnej časti a pravdepodobne hliníkový / kovový rám.

Ako správne poznamenáva GSMarena, telefón podľa všetkého vychádza z nedávno predstaveného zariadenia Realme 10, ktoré sa bežne predáva za cenu na úrovni cca 200 €. Na Slovensku ho však nekúpite.

Aký hardvér dostane Coca-Cola Phone? Nebude to žiaden „slaboch“ 

Realme 10
Zdroj: Realme – Z tohto zariadenia má Coca-Cola Phone vychádzať

Ako píše český portál Mobilizujeme, prvý smartfón od spoločnosti Coca-Cola nemusí byť po hardvérovej stránke vôbec zaostalý. Dokonca sa predpokladá, že toto zariadenie bude mať pomerne solídny hardvér, ktorý ocení väčšina zákazníkov.

Spomenúť môžeme napríklad kvalitný 6,4″ AMOLED displej či 8 GB operačnej pamäte RAM. Smartfón sa tiež bude spoliehať na 256 GB úložisko a o jeho výkon sa postará procesor MediaTek Helio G99.

Za zmienku tiež stojí možná prítomnosť obrovského akumulátora s kapacitou až 5 000 mAh a podpora operačného systému Android 12, ktorý dostane špeciálnu Coca-Cola nadstavbu. A aj keď to znie celé veľmi zaujímavo, má to jeden háčik.

Telefón Coca-Cola si na Slovensku zrejme nekúpite

Podľa uniknutých informácií má byť toto zariadenie unikátom, ktoré si budete môcť zaobstarať iba na indickom trhu. Zariadenie má byť súčasťou špeciálneho balenia, v ktorom sa budú nachádzať aj iné darčeky či prekvapenia. Nechajme sa teda prekvapiť, aký bude naživo.

Dajte nám vedieť do komentára, čo na tento nápad hovoríte vy. Chceli by ste telefón s veľkým logom Coca-Cola v zadnej časti? Tešíme sa na všetky vaše postrehy a názory.

Prečítajte si tiež  Apple Watch SE 2023 kúpite v zľave za super cenu. Je to skvelý štart do sveta hodiniek od Apple

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -