Konferencia skončila a spoločnosť Apple dnes oficiálne spustí predobjednávky na úplne nový iPhone 14 a iPhone 14 Pro Max. Tieto zariadenia budú dostupné od 16. septembra po celom svete, pričom však nie je vylúčené, že niektorých verzií a farebných prevedení bude zo začiatku nedostatok. Ak si teda chcete kúpiť nový iPhone 14 Pro / 14 Pro Max, určite s tým neváhajte.

Keďže na Slovensku nemáme oficiálny Apple Online Store, spoliehať sa musíme len na miestnych predajcov. Odporúčame vám výber autorizovaných resellerov, ktorí majú s predajom Apple zariadení dlhoročné skúsenosti a takisto máte pri nich väčšiu istotu, že k vám váš nový iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro alebo iPhone 14 Pro Max dorazí včas.

- Reklama -

Aby sme vám to celé zjednodušili, pripravili sme si pre vás rýchly cenník, ktorým sa dostanete priamo na stránku predajcu. Predobjednávky by mali byť na Slovensku spustené už o niekoľko hodín, konkrétne o 14:00.

Slovenská cena za iPhone 14

Slovenská cena za iPhone 14 Plus

Slovenská cena za iPhone 14 Pro

Slovenská cena za iPhone 14 Pro Max

Z vlastných skúseností vieme, že nápor býva najmä v prvých minútach ohromný. Pokojne sa teda môže stať, že internetové stránky predajcov budú pre niektorých zákazníkov nedostupné. Držíme palce, aby ste sa k svojmu novému iPhonu 14 / 14 Pro dostali včas.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -