Dnes ti prinášame aplikácie, ktoré si môžeš do svojho iPhonu či iPadu stiahnuť úplne zadarmo. Ide o aplikácie, ktoré sú za iných okolností platené. Práve preto ťa ešte predtým, než sa do toho pustíme, chceme upozorniť, že ponuka je časovo limitovaná a niektoré aplikácie v čase keď toto čítaš už nemusia byť zadarmo. Stáva sa to ale málokedy, poďme teda na to.

MarginNote Pro – Efficient study PDF & EPUB books

Aplikácia MarginNote Pro ti umožní preskúmať PDF dokumenty oveľa podrobnejšie. Vhodný tak môže byť napríklad na učenie, kedy sa učíš z PDF súborov. Aplikácia dokáže text približovať vyznačovať a množstvo iných šikovných pomôcok. Pôvodne stála 7.99€.

- Reklama -
‎MarginNote 2 Pro
‎MarginNote 2 Pro
Developer: Sun Min
Price: $4.99

Piano Tutor for iPad

Chceš sa naučiť hrať na klavír/piano ? Táto aplikácie je určená presne pre teba! Obsahuje totižto niekoľko tutoriálov, ako hrať na klavíry a taktiež sa zobrazia klávesy na ktorých si tieto poznatky môžeš vyskúšať. Aplikácia pôvodne stála 2.99€

‎Piano Tutor App
‎Piano Tutor App
Developer: SmileyApps, LLC
Price: $2.99+

SatFinder Pro

SatFinder Pro, ako už názov napovedá, je aplikácia ktorá na základe tvojej polohy, pomocou mobilného fotoaparátu ukáže satelity na oblohe. Aplikácia má pekné grafické spracovanie a pomocou fotoaparátu zobrazuje real time pohľad na oblohu. Pôvodne stála 3.99€.

‎SatFinder Pro
‎SatFinder Pro
Developer: Yuriy Kvasha
Price: $3.99

Fotograf

Dnešnú nádielku aplikácií uzatvára aplikácia, ku ktorej asi netreba čo povedať. Aplikácia totižto prináša množstvo rôznych úprav pre fotky, taktiež filtrov a pod. Pôvodne stála 1.99€.

‎Fotograf
‎Fotograf
Price: Free+
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Momentálne mám na starosti kompletnú grafiku nášho webu. Taktiež tému jailbreak,aplikácie či pozadia od SvetApple. Zodpovedám aj za odpovedanie na facebookové správy na našej oficiálnej FB stránke. Takže ak máš hocijaké otázky, alebo ma chceš kontaktovať, neváhaj a pokojne minapíš na mail [email protected]